Solarix rozvaděč nástěnný venkovní LC-20 15U 600x500mm, dveře plech, LC-20-15U-65-22-G
Kód: 1874015Prodejní číslo: 86900253Solarix rozvaděč nástěnný venkovní LC-20 15U 600x500mm, dveře plech, LC-20-15U-65-22-G
Solarix LC-20-15U-65-22-G
Rozvadeč nástěnný venkovní LC-20 15U 600x500 plechové dveře 3bodový zámek
Rozvaděčová skříň Solarix LC-20 je určena pro použití jak pro datové rozvody strukturované kabeláže a její komponenty montované do 19" roviny, tak i pro instalaci rozvodů elektrické energie. Rozměrová variabilita a vysoké krytí IP65 umožňuje rozvaděč použít v celé řadě aplikací vyžadující zvýšené požadavky na odolnost.
Rozvaděč tvoří samonosná svařovaná konstrukce z plechu tloušťky 1,5 mm, která je uzpůsobená pro připevnění na stěnu pomocí čtveřice dodávaných závěsů. Zajištění dveří proti otevření je provedeno pomocí jednobodových cylindrických zámků, nebo pomocí tříbodového zámku, výklopné kliky s vložkou. Z vnitřní strany dveří jsou přivařeny dva vertikální perforované rámečky, které zvyšují tuhost a zároveň slouží k vyvazování a uchycení výstroje skříně. Zemnicí propojení skříně je provedeno moderní technologií kapacitního navařování pokovenými šrouby. Těsnění dveří je provedeno technologií litého těsnění. Přístroje lze do skříně montovat na 19" lišty s pozinkovaného plechu. V zadní části rozvaděče je také upevněn montážní panel z pozinkovaného plechu síly 2 mm. 19" lišty i montážní panel lze nastavit plynule do požadované hloubky v rozvaděči. V případě potřeby zabudování do stěny lze doplnit rozvaděč o rám pro zazdění, ve venkovním prostředí pak přidáním stříšky.
Technické parametry:
| Výška | 15U |
| Výška | 730 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Hmotnost | 26 kg |
| Barva | RAL 7035 |
Vyráběné varianty
Výška: 9, 12, 15, 18, 21, 24U
Šířka: 600 mm
Hloubka: 300, 400, 500, 600 mm
Konstrukce:
plech síly 1,5mm, nosné lišty 2mm pozink
Nosnost:
standard 50 kg (rovnoměrné zatížení)
IP krytí:
standard IP 65
Barevné provedení:
prášková barva v odstínu RAL 7035 světle šedá
Dveře:
v provedení plechové nebo s bezpečnostním sklem, skryté panty
Provedení dostupné na objednávku:
– další pár 19" vertikálních lišt
– montážní deska
– kabelové průchody různých velikostí a umístění
– další rozměrové varianty
– rámeček pro zabudování do stěny, stříška, konzole pro upevnění na sloup a další.
Hlavní konstrukční prvky:
- 19“ vertikální lišty a montážní deska, vždy montována v dodávaném rozvaděči.
- lišty jsou upevněné na demontovatelných montážních příčkách
- 19“ vertikální lišty, a montážní deska může být plynule nastavitelná v hloubce rozvaděče
- ke každému rozvaděči jsou přibaleny závěsy pro uchycení na stěnu
Příslušenství
| Typ datového rozvaděče | Nástěnné 19" |
| Hloubka (mm) | 500 |
| Šířka (mm) | 600 |
| Výška rozvaděče (U) | 15 |
| Hloubka (mm) | 500 |
| Šířka (mm) | 600 |
| Výška rozvaděče (U) | 15 |
Diskuze k produktu Solarix rozvaděč nástěnný venkovní LC-20 15U 600x500mm, dveře plech, LC-20-15U-65-22-G
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Solarix rozvaděč nástěnný venkovní LC-20 15U 600x500mm, dveře plech, LC-20-15U-65-22-G