Cenový limit
Pouze skladem
Výrobce
Maximální počet portůTyp příslušenstvíTyp zařízení IP telefonieProvedeníTechnologieManagement
Rozbalit filtrSchovat filtr

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

PremiumCord Modulární RJ45 2 porty 10/100Base TPremiumCord Modulární RJ45 2 porty 10/100Base T
Typ komponenty:Modulární konektor RJ10-RJ45.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
84 Kč
Novinka
PC-AC-EC Cont Euro AC Power CordPC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
127 Kč
PremiumCord Kabel síťový 230V k počítači 2mPremiumCord Kabel síťový 230V k počítači 2m
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
197 Kč
Novinka
Aruba AW-EXF1-2500 AirWave 2500 Volume Failover Expansion License E-LTUAruba AW-EXF1-2500 AirWave 2500 Volume Failover Expansion License E-LTU
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
232 Kč
HP X260 T1 Voice Router CableHP X260 T1 Voice Router Cable
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
234 Kč
Novinka
UBNT U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/ 0,32A- bílýUBNT U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/ 0,32A- bílý
UBNT U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/ 0,32A- bílý.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
261 Kč
HPE X260 T1 Router CableHPE X260 T1 Router Cable
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
280 Kč
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL) LC duplex 0-70°C 3,3V HPA DMI JD118BSFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL) LC duplex 0-70°C 3,3V HPA DMI JD118B
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
304 Kč
HP X200 Transit Plug D25F MP8(S) Single CableHP X200 Transit Plug D25F MP8(S) Single Cable
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
320 Kč
HPE X260 Auxiliary Router CableHPE X260 Auxiliary Router Cable
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
323 Kč
Novinka
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco komp.SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco komp.
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
324 Kč
Novinka
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco komp., DMISFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco komp., DMI
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
327 Kč

K aktivním síťovým prvkům se vám mohou hodit například aktivační licence k firewallům a routerům, rozšiřující modely, ale také třeba zdroje nebo ventilátory. K nejznámějším značkám patří D-link, HP a ZyXEL.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat