Víkendové slevy na vybrané notebooky najdete zde

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

HPE X240 10G SFP+ 1.2m DAC HP RENEW Cable JD096CRHPE X240 10G SFP+ 1.2m DAC HP RENEW Cable JD096CR
HP X240 10G SFP+ 1.2m DAC Cable HP RENEW.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 419 Kč
HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CRHPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
2 459 Kč
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 20km 1310nm (FP) LC duplex 0-70°C 3,3V DMI diagnostika HP kompat J4859DSFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 20km 1310nm (FP) LC duplex 0-70°C 3,3V DMI diagnostika HP kompat J4859D
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
290 Kč
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC CableAruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 759 Kč
Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ5 - REFRESHCisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ5 - REFRESH
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
894 Kč
Zdarma
Zyxel Voucher pro technické školeníZyxel Voucher pro technické školení
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
6 126 Kč
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LCZyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 499 Kč
Zdarma
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119BHP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
3 590 Kč
HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CRHPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver HP RENEW.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 631 Kč
Zdarma
Zyxel SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connectorZyxel SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
5 150 Kč
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD089B OEM)SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD089B OEM)
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
589 Kč
AP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D: solid surfaceAP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D: solid surface
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
407 Kč

K aktivním síťovým prvkům se vám mohou hodit například aktivační licence k firewallům a routerům, rozšiřující modely, ale také třeba zdroje nebo ventilátory. K nejznámějším značkám patří D-link, HP a ZyXEL.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat