CZK
Doprava zdarmapři nákupu nad 6000 Kč
Garance kvalityPouze CZ distribuce
S námi ušetřítevelkoobchodní ceny
Cenový limit
Pouze skladem
Výrobce
Maximální počet portůTyp příslušenstvíTyp zařízení IP telefonieProvedeníTechnologieManagement
Rozbalit filtrSchovat filtr

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

PremiumCord Modulární RJ45 2 porty 10/100Base TPremiumCord Modulární RJ45 2 porty 10/100Base T
Typ komponenty:Modulární konektor RJ10-RJ45.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
70.25 Kč bez DPH
85 Kč
Novinka
PC-AC-EC Cont Euro AC Power CordPC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
98.35 Kč bez DPH
119 Kč
Novinka
Aruba AW-EXF1-2500 AirWave 2500 Volume Failover Expansion License E-LTUAruba AW-EXF1-2500 AirWave 2500 Volume Failover Expansion License E-LTU
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
180.99 Kč bez DPH
219 Kč
HP X260 T1 Voice Router CableHP X260 T1 Voice Router Cable
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
182.64 Kč bez DPH
221 Kč
Novinka
UBNT U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/0.5A (24W) - bílýUBNT U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/0.5A (24W) - bílý
Gigabitový PoE Injektor 48V/0.5A (24W) - bílý.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
190.91 Kč bez DPH
231 Kč
PremiumCord Kabel síťový 230V k počítači 2mPremiumCord Kabel síťový 230V k počítači 2m
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
203.31 Kč bez DPH
246 Kč
Zyxel Power Supply Unit for WA6500 series APsZyxel Power Supply Unit for WA6500 series APs
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
209.09 Kč bez DPH
253 Kč
HPE X260 T1 Router CableHPE X260 T1 Router Cable
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
216.53 Kč bez DPH
262 Kč
SFP transceiver 125Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL) LC duplex 0 až 70°C 33V Cisco kompatibilní DMISFP transceiver 125Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL) LC duplex 0 až 70°C 33V Cisco kompatibilní DMI
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
224.79 Kč bez DPH
272 Kč
MicroConnect Jumper Cable C14 - C15 2m Black, H05VV-F3x1.5mm2 CU, Male-FemaleMicroConnect Jumper Cable C14 - C15 2m Black, H05VV-F3x1.5mm2 CU, Male-Female
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
228.93 Kč bez DPH
277 Kč
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL) LC duplex 0-70°C 3,3V HPA DMI JD118BSFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL) LC duplex 0-70°C 3,3V HPA DMI JD118B
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
235.54 Kč bez DPH
285 Kč
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. JD119B OEMSFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. JD119B OEM
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
242.15 Kč bez DPH
293 Kč

K aktivním síťovým prvkům se vám mohou hodit například aktivační licence k firewallům a routerům, rozšiřující modely, ale také třeba zdroje nebo ventilátory. K nejznámějším značkám patří D-link, HP a ZyXEL.

Zpracování dat
Schovat