CZK

SFP Moduly

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
300.83 Kč bez DPH
364 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatibleSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
307.44 Kč bez DPH
372 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilníSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
309.09 Kč bez DPH
374 Kč
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu].
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
331.4 Kč bez DPH
401 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
336.36 Kč bez DPH
407 Kč
OEM SFP modul, 1G, WDM, A = Tx:1310nm, RX:1550nm, 20km, LC, Cisco kompatibilníOEM SFP modul, 1G, WDM, A = Tx:1310nm, RX:1550nm, 20km, LC, Cisco kompatibilní
OEM SFP modul, 1G, WDM, A = Tx:1310nm, RX:1550nm, 20km, LC, Cisco kompatibilní.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
342.98 Kč bez DPH
415 Kč
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
342.98 Kč bez DPH
415 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
357.02 Kč bez DPH
432 Kč
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, Cisco, Planet compatibleSFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, Cisco, Planet compatible
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
373.55 Kč bez DPH
452 Kč
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco, Planet compatibleSFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco, Planet compatible
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
373.55 Kč bez DPH
452 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
375.21 Kč bez DPH
454 Kč
UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metrUBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 10G, 1 metr.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
376.86 Kč bez DPH
456 Kč

SFP Modul je kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. K nejznámějším značkám patří MikroTik, Ubiquiti a XtendLan.

Zpracování dat
Schovat