Slevy na vybrané notebooky a počítače najdete zde

SFP Moduly

UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
657 Kč
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní)SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní)
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
420 Kč
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100mMikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
693 Kč
Novinka
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1mMikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
681 Kč
Novinka
MikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1mMikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m
Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
677 Kč
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
599 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
457 Kč
Novinka
TP-Link TL-SM321A-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]TP-Link TL-SM321A-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
283 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
350 Kč
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 278 Kč
UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 061 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
323 Kč

SFP Modul je kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. K nejznámějším značkám patří MikroTik, Ubiquiti a XtendLan.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat