Výhodné víkendové slevy na rozbalené zboží. Více najdete zde
CZK

SFP Moduly

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
266.12 Kč bez DPH
322 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
285.12 Kč bez DPH
345 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
302.48 Kč bez DPH
366 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatibleSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
313.22 Kč bez DPH
379 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilníSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
314.88 Kč bez DPH
381 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
330.58 Kč bez DPH
400 Kč
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu].
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
342.98 Kč bez DPH
415 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
342.98 Kč bez DPH
415 Kč
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
343.8 Kč bez DPH
416 Kč
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SFP Modul SMTP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SFP Modul SM
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
385.95 Kč bez DPH
467 Kč
UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metrUBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 10G, 1 metr.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
389.26 Kč bez DPH
471 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, XtendLan, Cisco compatibleSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, XtendLan, Cisco compatible
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
392.56 Kč bez DPH
475 Kč

SFP Modul je kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. K nejznámějším značkám patří MikroTik, Ubiquiti a XtendLan.

Zpracování dat
Schovat