Sleva na notebooky Lenovo. Zboží v akci najdete zde

SFP Moduly

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
336 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
360 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
382 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatibleSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
396 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilníSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
398 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
400 Kč
Novinka
UBNT UC-DAC-SFP+, Direct Attach Cable Patch Cable, SFP/SFP+DAC, 1G/10G, bílý, 0,5mUBNT UC-DAC-SFP+, Direct Attach Cable Patch Cable, SFP/SFP+DAC, 1G/10G, bílý, 0,5m
UBNT UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, bílý.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
431 Kč
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu].
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
434 Kč
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km (SM, LC), HP compatible (JD119B)SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km (SM, LC), HP compatible (JD119B)
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km (SM, LC), HP compatible (JD119B).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
434 Kč
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
435 Kč
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm SimplexTP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
456 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
461 Kč

SFP Modul je kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. K nejznámějším značkám patří MikroTik, Ubiquiti a XtendLan.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat