Slevy na vybrané notebooky a počítače najdete zde

SFP Moduly

TP-Link TL-SM311LS [Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km]TP-Link TL-SM311LS [Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km]
Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
366 Kč
UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
481 Kč
UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
657 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
299 Kč
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200mMikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 392 Kč
Novinka
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1mMikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
655 Kč
Novinka
MikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1mMikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m
Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
655 Kč
UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
997 Kč
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
567 Kč
Novinka
UBNT UC-DAC-SFP+, Direct Attach Cable Patch Cable, SFP/SFP+DAC, 1G/10G, bílý, 0,5mUBNT UC-DAC-SFP+, Direct Attach Cable Patch Cable, SFP/SFP+DAC, 1G/10G, bílý, 0,5m
UBNT UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, bílý.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
409 Kč
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 300 Kč
Novinka
TP-Link TL-SM5110-SR [10GBase-SR SFP+ LC Transceiver]TP-Link TL-SM5110-SR [10GBase-SR SFP+ LC Transceiver]
10GBase-SR SFP+ LC Transceiver.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
396 Kč

SFP Modul je kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. K nejznámějším značkám patří MikroTik, Ubiquiti a XtendLan.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat