Slevy na vybrané notebooky najdete zde

SFP Moduly

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní)SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní)
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
420 Kč
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100mMikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
674 Kč
TP-Link TL-SM311LS [Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km]TP-Link TL-SM311LS [Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km]
Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
473 Kč
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200mMikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 434 Kč
UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
648 Kč
UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
549 Kč
Novinka
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1mMikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
681 Kč
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní).
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
1 700 Kč
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
521 Kč
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1mMikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
640 Kč
UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 063 Kč
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
350 Kč

SFP Modul je kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. K nejznámějším značkám patří MikroTik, Ubiquiti a XtendLan.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat