Zlevněte si nákupy až o 500 Kč se slevovými kódy, které najdete zde

Konvertory

TP-Link MC112CS WDM media konvertor (1x100Mb/s, 1x simplex SC/UPC, SM, 1310/1550nm, 20km)TP-Link MC112CS WDM media konvertor (1x100Mb/s, 1x simplex SC/UPC, SM, 1310/1550nm, 20km)
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
685 Kč
TP-Link MC111CS WDM media konvertor (1x100Mb/s, 1x simplex SC/UPC, SM, 1550/1310nm, 20km)TP-Link MC111CS WDM media konvertor (1x100Mb/s, 1x simplex SC/UPC, SM, 1550/1310nm, 20km)
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
685 Kč
TP-Link MC100CM media konvertor (1x100Mb/s, 1x duplex SC/UPC, MM, 1310nm, 2km)TP-Link MC100CM media konvertor (1x100Mb/s, 1x duplex SC/UPC, MM, 1310nm, 2km)
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
774 Kč
TP-Link MC210CS media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 1310nm, 20km)TP-Link MC210CS media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 1310nm, 20km)
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
823 Kč
Zdarma
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11
Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
3 159 Kč
UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalikaUBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalika
1GbE konvertor optika/metalika.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
787 Kč
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SXPlanet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
1 329 Kč
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFiUBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 919 Kč
Planet GTP-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3atPlanet GTP-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at
Konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 149 Kč
Doprodej
TP-Link TL-FC311A-2 WDM media konvertor (1xGbE, 1x simplex SC, SM, 1550/1310nm, 2km)TP-Link TL-FC311A-2 WDM media konvertor (1xGbE, 1x simplex SC, SM, 1550/1310nm, 2km)
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
581 Kč
TP-Link MC220L media konvertor (1xGbE, 1xSFP, MM/SM, 550nm/1310nm, 550m/20km)TP-Link MC220L media konvertor (1xGbE, 1xSFP, MM/SM, 550nm/1310nm, 550m/20km)
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode, LAN/optika singlemode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
479 Kč
TP-Link MC200CM media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 850nm, 550m)TP-Link MC200CM media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 850nm, 550m)
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
856 Kč

Síťové konvertory, které slouží k převodu vedení. K nejznámějším značkám patří Planet, Repotec a TP-link.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Nastavení cookies