Víkendové slevy na vybrané notebooky a počítače najdete zde

Konvertory

Zdarma
TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot]TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot]
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
5 980 Kč
TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m]TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m]
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
928 Kč
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor pro optiku typu: Single mode kabely.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 674 Kč
Novinka
Zdarma
Planet redundantní zdroj  AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48
redundantní zdroj AC 230V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
3 339 Kč
TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
929 Kč
Novinka
Zdarma
Planet MC-1500R48, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance)Planet MC-1500R48, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance)
15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance).
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
9 733 Kč
Novinka
Planet redundantní zdroj  DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48
redundantní zdroj DC 48V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 388 Kč
Novinka
TP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km]TP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km]
Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
452 Kč
Novinka
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP,  RJ-11Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11
Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 654 Kč
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
1 634 Kč
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11
Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 529 Kč
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SXPlanet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 181 Kč

Síťové konvertory, které slouží k převodu vedení. K nejznámějším značkám patří Planet, Repotec a TP-link.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat