CZK

Konvertory

Síťové konvertory, které slouží k převodu vedení. K nejznámějším značkám patří Planet, Repotec a TP-link.

BAZAR - Repotec Fast Eth. konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (SC) - bez příslušenstvíBAZAR - Repotec Fast Eth. konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (SC) - bez příslušenství
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
Ihned k odeslání
374.38 Kč bez DPH
453 Kč
TP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10kmTP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10km
TP-LINK MC220L - Fiber media converter - 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - až 10 km - 850 nm / 1310 nm - pro P/N: TL-MC1400.
Ihned k odeslání
513.22 Kč bez DPH
621 Kč
TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20kmTP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km
Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům..
Ihned k odeslání
638.84 Kč bez DPH
773 Kč
TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2kmTP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km
Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm..
Ihned k odeslání
638.84 Kč bez DPH
773 Kč
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 kmIntellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
Není skladem
701.65 Kč bez DPH
849 Kč
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 kmIntellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
Není skladem
701.65 Kč bez DPH
849 Kč
Akce
Repotec Smart Konvertor 1000BASE-T/miniGBIC (neosazený)Repotec Smart Konvertor 1000BASE-T/miniGBIC (neosazený)
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
Není skladem
721.49 Kč bez DPH
873 Kč
Repotec Multimode konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (ST)Repotec Multimode konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (ST)
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.
Není skladem
776.03 Kč bez DPH
939 Kč
TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, 20kmTP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, 20km
Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického je potřeba použít MC111CS..
Ihned k odeslání
791.74 Kč bez DPH
958 Kč
TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, 20kmTP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, 20km
Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít konvertor MC112CS..
Ihned k odeslání
791.74 Kč bez DPH
958 Kč
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge.
Není skladem
804.96 Kč bez DPH
974 Kč
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..
Není skladem
834.71 Kč bez DPH
1 010 Kč