Konvertory

TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20kmTP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km
Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
523.14 Kč bez DPH
633 Kč
TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20kmTP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km
Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
523.14 Kč bez DPH
633 Kč
Novinka
UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalikaUBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalika
1GbE konvertor optika/metalika.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
619.01 Kč bez DPH
749 Kč
TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2kmTP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km
Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
624.79 Kč bez DPH
756 Kč
Novinka
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoEUBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE
venkovní optický konvertor s PoE.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
627.27 Kč bez DPH
759 Kč
TP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550mTP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550m
Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
638.02 Kč bez DPH
772 Kč
TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20kmTP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km
Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
648.76 Kč bez DPH
785 Kč
Novinka
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T to SFP Standalone Media ConverterD-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T to SFP Standalone Media Converter
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps, Gigabit Ethernet 1000Mbps.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
657.02 Kč bez DPH
795 Kč
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 kmIntellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
713.22 Kč bez DPH
863 Kč
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 kmIntellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
713.22 Kč bez DPH
863 Kč
TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15kmTP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15km
Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
714.05 Kč bez DPH
864 Kč
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slotIntellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
853.72 Kč bez DPH
1 033 Kč

Síťové konvertory, které slouží k převodu vedení. K nejznámějším značkám patří Planet, Repotec a TP-link.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat