Doručení ZDARMA nebo od 39 Kč. Více zde

Konvertory

TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot]TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot]
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
469 Kč
TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m]TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m]
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
831 Kč
TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
831 Kč
Zdarma
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11
Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
3 019 Kč
TP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km]TP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km]
Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
541 Kč
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11
Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 579 Kč
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SXPlanet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 319 Kč
Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFPPlanet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP
Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 429 Kč
TP-Link TL-FC311B-2 [Gigabit WDM Media Converter]TP-Link TL-FC311B-2 [Gigabit WDM Media Converter]
Gigabit WDM Media Converter.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
550 Kč
TP-Link TL-FC111B-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]TP-Link TL-FC111B-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]
10/100 Mbps WDM Media Converter.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
379 Kč
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
2 899 Kč
TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]
WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
678 Kč

Síťové konvertory, které slouží k převodu vedení. K nejznámějším značkám patří Planet, Repotec a TP-link.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě