Optická kabeláž

Optická spojka multimode duplex SC-SC, PCOptická spojka multimode duplex SC-SC, PC
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
18 Kč
Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
18 Kč
Novinka
Solarix Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-SSolarix Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
SXAD-SC-PC-OM3-S</br> Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
25 Kč
Novinka
Solarix Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-SSolarix Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
SXAD-SC-APC-OS-S</br> Solarix optický adaptér SCapc singlemode OS simplexní.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
25 Kč
Solarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-SSolarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
SXAD-SC-PC-OM2-S</br>Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
25 Kč
Novinka
Solarix Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-SSolarix Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
SXAD-SC-PC-OS-S</br> Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
25 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PCOptická spojka multimode simplex SC-SC, PC
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
33 Kč
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PCOptická spojka singlemode simplex SC-SC, PC
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
33 Kč
Solarix adaptér ST SM 9/125 simplex SXAD-ST-PC-SSolarix adaptér ST SM 9/125 simplex SXAD-ST-PC-S
SXAD-ST-PC-S</br>Solarix optický adaptér ST simplexní.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
36 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
36 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
36 Kč
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APCOptická spojka singlemode simplex SC-SC, APC
<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
36 Kč

Optický kabel je tvořen jedním nebo více optickými vlákny, která přenáší světelný paprsek od zdroje k cíli s co nejmenší ztrátou. K nejznámějším výrobcům patří Intellinet a Lynx CS.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat