Slevy na vybrané notebooky najdete zde

Optická kabeláž

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
159 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
174 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
159 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
188 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 3m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
213 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
199 Kč
Zdarma
Optický kabel XtendLan DROP FTTx, 4x 9/125 SM, G.657A, LS0H, černý, cívka 500mOptický kabel XtendLan DROP FTTx, 4x 9/125 SM, G.657A, LS0H, černý, cívka 500m
Ultraohebný optický kabel pro koncové rozvody, standard G.657A. Kulatý, průměr 3,6 mm. Singlemode 9/125 um, 4 vlákna, LS0H opláštění. Vlákna v primární ochraně 250 um, vedena středem a obalena kevlarem..
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
3 129 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 5mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 5m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
328 Kč
Optický mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžnéOptický mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžné
Optický mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžné.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
259 Kč
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 10mDuplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 10m
OM1 podporuje rychlost 100 Mb/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
392 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
150 Kč
Zdarma
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH
SXKO-DROP-12-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 09/125. Balení cívka 500m..
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
6 860 Kč

Optický kabel je tvořen jedním nebo více optickými vlákny, která přenáší světelný paprsek od zdroje k cíli s co nejmenší ztrátou. K nejznámějším výrobcům patří Intellinet a Lynx CS.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat