CZK

Optická kabeláž

Solarix Adapter ST SM OS1 simplexSolarix Adapter ST SM OS1 simplex
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:ST.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
5.79 Kč bez DPH
7 Kč
Optická spojka multimode simplex ST/STOptická spojka multimode simplex ST/ST
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:ST.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
9.09 Kč bez DPH
11 Kč
Solarix Adapter SC MM OM2 simplexSolarix Adapter SC MM OM2 simplex
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
12.4 Kč bez DPH
15 Kč
Pigtail 50/125, konektor ST, OM3, 1mPigtail 50/125, konektor ST, OM3, 1m
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Pigtail; Typ konektoru:ST.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
18.18 Kč bez DPH
22 Kč
Optická spojka singlemode simplex ST/STOptická spojka singlemode simplex ST/ST
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:ST.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
20.66 Kč bez DPH
25 Kč
Solarix Adapter LC MM OM2 duplexSolarix Adapter LC MM OM2 duplex
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:LC.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
23.97 Kč bez DPH
29 Kč
Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1mPigtail 62,5/125, konektor SC, 1m
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Pigtail; Typ konektoru:SC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
23.97 Kč bez DPH
29 Kč
Pigtail 62,5/125, konektor ST, 1mPigtail 62,5/125, konektor ST, 1m
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Pigtail; Typ konektoru:ST.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
23.97 Kč bez DPH
29 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SCOptická spojka multimode simplex SC-SC
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
27.27 Kč bez DPH
33 Kč
Solarix adaptér ST SM 9/125 OS simplexSolarix adaptér ST SM 9/125 OS simplex
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:ST.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
37.19 Kč bez DPH
45 Kč
FO kabel, 9/125, 12c, A-DQ2Y ,6x1,5 ,PE, 5,7mm, TM0I, MLT, KDPFO kabel, 9/125, 12c, A-DQ2Y ,6x1,5 ,PE, 5,7mm, TM0I, MLT, KDP
Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE plášt, 12 vláken, singelmode, 9/125, TM0I, 5,7mm, KDP, vlákno OFS Allwave. Cívka 2100 Cena za metr, +10% při odběru metráže..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
37.19 Kč bez DPH
45 Kč
Optická spojka multimode duplex SC-SCOptická spojka multimode duplex SC-SC
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
38.02 Kč bez DPH
46 Kč

Optický kabel je tvořen jedním nebo více optickými vlákny, která přenáší světelný paprsek od zdroje k cíli s co nejmenší ztrátou. K nejznámějším výrobcům patří Intellinet a Lynx CS.

Zpracování dat
Schovat