Sleva na tiskárny a multifunkce HP. Produkty v akci najdete zde
CZK

Optická kabeláž

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PCOptická spojka multimode simplex SC-SC, PC
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
27.27 Kč bez DPH
33 Kč
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PCOptická spojka singlemode simplex SC-SC, PC
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
27.27 Kč bez DPH
33 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
29.75 Kč bez DPH
36 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
29.75 Kč bez DPH
36 Kč
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APCOptická spojka singlemode simplex SC-SC, APC
<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
29.75 Kč bez DPH
36 Kč
Solarix adaptér ST SM 9/125 OS simplexSolarix adaptér ST SM 9/125 OS simplex
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:ST.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
37.19 Kč bez DPH
45 Kč
Optická spojka simplex ST-STOptická spojka simplex ST-ST
Konektor: ST/ST</br> Typ vlákna: multimode / singlemode</br></p>.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
38.84 Kč bez DPH
47 Kč
Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
43.8 Kč bez DPH
53 Kč
Optická spojka singlemode duplex SC-SC, PCOptická spojka singlemode duplex SC-SC, PC
<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
44.63 Kč bez DPH
54 Kč
Novinka
Intellinet optická spojka SC-SC, multimode simplex, šedáIntellinet optická spojka SC-SC, multimode simplex, šedá
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
44.63 Kč bez DPH
54 Kč
Novinka
Intellinet optická spojka SC-SC, singlemode simplex, modráIntellinet optická spojka SC-SC, singlemode simplex, modrá
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
44.63 Kč bez DPH
54 Kč
Optická spojka multimode duplex SC-SC, PCOptická spojka multimode duplex SC-SC, PC
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
44.63 Kč bez DPH
54 Kč

Optický kabel je tvořen jedním nebo více optickými vlákny, která přenáší světelný paprsek od zdroje k cíli s co nejmenší ztrátou. K nejznámějším výrobcům patří Intellinet a Lynx CS.

Zpracování dat
Schovat