Víkendové slevy na vybrané notebooky a počítače najdete zde

Optická kabeláž

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
171 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
200 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
212 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 3m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
232 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
204 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
160 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 1mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 1m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: APC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
596 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PCOptická spojka multimode simplex SC-SC, PC
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
31 Kč
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC, LS0H, 1mPigtail SM 9/125, OS2, konektor SC, LS0H, 1m
Optický single-mode pigtail</br> Broušení: PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
53 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 7mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 7m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
230 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 2mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 2m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
182 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-ST, LS0H, 1mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-ST, LS0H, 1m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
198 Kč

Optický kabel je tvořen jedním nebo více optickými vlákny, která přenáší světelný paprsek od zdroje k cíli s co nejmenší ztrátou. K nejznámějším výrobcům patří Intellinet a Lynx CS.

Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat