CZK

Optická kabeláž

Optický kabel je tvořen jedním nebo více optickými vlákny, která přenáší světelný paprsek od zdroje k cíli s co nejmenší ztrátou. K nejznámějším výrobcům patří Intellinet a Lynx CS.

Ochrana svaru, zatavovací 45mm, 2,4/1,4mm, vyztužení drátem 1mmOchrana svaru, zatavovací 45mm, 2,4/1,4mm, vyztužení drátem 1mm
Ochrana svaru, zatavovací 45mm, 2,4/1,4mm, vyztužení drátem 1mm Samosmršťovací teplem, délka 45mm,
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
9.09 Kč bez DPH
11 Kč
Ochrana svaru, zatavovací 61mm, 2,4/1,4mm, vyztužení drátem 1mmOchrana svaru, zatavovací 61mm, 2,4/1,4mm, vyztužení drátem 1mm
Ochrana svaru, zatavovací 61mm, 2,4/1,4mm, vyztužení drátem 1mm Samosmršťovací teplem, délka 61mm,
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
43.8 Kč bez DPH
53 Kč
Intellinet optická spojka LC-LC, singlemode duplex, modráIntellinet optická spojka LC-LC, singlemode duplex, modrá
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
48.76 Kč bez DPH
59 Kč
Novinka
Intellinet optická spojka SC-SC, multimode simplex, šedáIntellinet optická spojka SC-SC, multimode simplex, šedá
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
48.76 Kč bez DPH
59 Kč
Novinka
Intellinet optická spojka SC-SC, singlemode simplex, modráIntellinet optická spojka SC-SC, singlemode simplex, modrá
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
48.76 Kč bez DPH
59 Kč
Novinka
Intellinet optická spojka SC-ST, multimode simplexIntellinet optická spojka SC-ST, multimode simplex
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
48.76 Kč bez DPH
59 Kč
Novinka
Intellinet optická spojka LC-LC, multimode duplex, šedáIntellinet optická spojka LC-LC, multimode duplex, šedá
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
48.76 Kč bez DPH
59 Kč
Novinka
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode duplex, zelenáIntellinet optická spojka SC-APC, singlemode duplex, zelená
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
48.76 Kč bez DPH
59 Kč
Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode simplex, zelenáIntellinet optická spojka SC-APC, singlemode simplex, zelená
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
48.76 Kč bez DPH
59 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SCOptická spojka multimode simplex SC-SC
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
50.41 Kč bez DPH
61 Kč
Optická spojka multimode simplex ST/STOptická spojka multimode simplex ST/ST
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:ST.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
52.89 Kč bez DPH
64 Kč
Optická spojka singlemode simplex ST/STOptická spojka singlemode simplex ST/ST
Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:ST.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
52.89 Kč bez DPH
64 Kč
Zpracování dat
Schovat