Solarix rozvaděč nástěnný SENSA 15U 600mm, dveře plech, RAL 7035 SENSA-15U-66-21-G
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Kód: 10101689Prodejní číslo: 83000286
Doprava zdarma
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Výrobce: Solarix
SENSA-15U-66-21-G Nástěnný nýtovaný rozvaděč SENSA 15U s plechovými dveřmi, hloubka 600 mm.
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Solarix SENSA-15U-66-21-G
Nástěnný nýtovaný rozvaděč SENSA 15U s plechovými dveřmi, hloubka 600 mm
Technické parametry:
Výška 15U
Výška 756 mm
Šířka 600 mm
Hloubka 600 mm
Hmotnost 32 kg
Barva RAL 7035
Vyráběné varianty
Výška: 6, 9, 12, 15, 18U, 21U
Šířka: 600 mm
Hloubka: 400, 500, 600 mm
Konstrukce:
plech síly 1,3mm, nosné lišty 1,5mm pozink
Nosnost:
standard 45 kg (rovnoměrné zatížení)
IP krytí:
standard IP20
Barevné provedení:
prášková barva v odstínu RAL 7035 šedá
Dveře:
v provedení plechové nebo s bezpečnostním sklem (EN 12150-1)
Standardní konfigurace
- 1 pár posuvných 19" vertikálních lišt (další pár na vyžádání)
- 1 dveře se zámkem a skrytými závěsy
- ve vrchní a spodní části skříně perforace pro snadné odvětrávání
Uchycení skříně na stěnu se provádí přes otvory v zadní stěně skříně.
Příslušenství
Parametry produktu
Typ datového rozvaděčeNástěnné 19"
Hloubka (mm)600
Šířka (mm)600
Výška rozvaděče (U)15
Parametry produktu
Hloubka (mm)600
Šířka (mm)600
Výška rozvaděče (U)15
Diskuze k produktu Solarix rozvaděč nástěnný SENSA 15U 600mm, dveře plech, RAL 7035 SENSA-15U-66-21-G
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.
Hodnocení produktu Solarix rozvaděč nástěnný SENSA 15U 600mm, dveře plech, RAL 7035 SENSA-15U-66-21-G
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
Solarix rozvaděč nástěnný SENSA 15U 600mm, dveře plech, RAL 7035 SENSA-15U-66-21-GSolarix rozvaděč nástěnný SENSA 15U 600mm, dveře plech, RAL 7035 SENSA-15U-66-21-G