Slevy na monitory Samsung platné do 30.9. najdete zde

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

Kód: 703144Prodejní číslo: J4858DR
|
Výrobce: Hewlett Packard Enterprise
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW
1 909 Kč
1 578 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců (IČ 60 měsíců)
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
(2 ks)
Můžeme doručit do: 30.09.2022
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
Popis
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW.
Parametry produktu
Typ příslušenstvíRozšiřující moduly k aktivním prvkům

Diskuze k produktu Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEWAruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
1 909 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě