CZK

PE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver

Kód: 703002Prodejní číslo: JG709A
Novinka
|
Výrobce: Hewlett - Packard
Zdarma
PE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver
63 769 Kč
52 701.65 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Popis
Detailní popis produktu
PE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver.
Parametry produktu
Typ příslušenstvíOstatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)
Naposledy navštívené
Novinka
Zdarma
PE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m TransceiverPE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
52 701.65 Kč bez DPH
63 769 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Zpracování dat
Schovat