Tipy na vybrané notebooky najdete zde

Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000) s kazetou pro 24 svarů, černá

Kód: 1030904Prodejní číslo: OPVANA24SC-OK
|
Výrobce: OEM
Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000) s kazetou pro 24 svarů, černá
861 Kč
712 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
(8 ks)
Můžeme doručit do: 31.01.2023
Součástí optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 svarů (OPK-HK-24-1).
Popis
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000) s kazetou pro 24 svarů, černá

Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000) s kazetou OPTRONIC pro 24 svárů

Součástí optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 svarů (OPK-HK-24-1)

  • pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000)
  • 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek, 48x šroubek M2 pro uchycení spojek
  • 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení svarů (dva svary nad sebe)
  • 2x pomocný vázací hřeben - půlkruh
  • 2x průchodka PG 13.5, stahovací pásky
  • vanu je možné vybavit další kazetou (PN: OPK-HK-24-1) na 24 svárů tj. může být vybavena až na 48 vláken (24 LC duplex)
Spojky:
  • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071 (PN: SC/SC SPX-SM)
  • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712 (PN: SC/SC SPX-MM)
  • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081 (PN: LC/LC DPX-SM)
  • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080 (PN: LC/LC DPX-MM)
  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033 (PN: ZASLOPTSC)
.
Parametry produktu
Typ příslušenstvíOptické vany, rozvaděče

Diskuze k produktu Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000) s kazetou pro 24 svarů, černá

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000) s kazetou pro 24 svarů, černá

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000) s kazetou pro 24 svarů, černáOptická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000) s kazetou pro 24 svarů, černá
Součástí optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 svarů (OPK-HK-24-1).
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
861 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě