Tipy na vybrané notebooky najdete zde

Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APC

Kód: 10101502Prodejní číslo: LC/LC DPX-SM APC
|
Výrobce: OEM
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APC
67 Kč
55 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Konektor: LC/LC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
Popis
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APC

Duplexní spojka

Konektor: LC/LC
Broušení: APC
Typ vlákna: Singlemode

.
Parametry produktu
Typ vláknaSinglemode
Typ kabeluSpojka
Typ konektoruLC

Diskuze k produktu Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APC

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APC

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APCOptická spojka singlemode duplex LC-LC, APC
Konektor: LC/LC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
67 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě