MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

Kód: 1017146Prodejní číslo: S-4554LC80D
|
Výrobce: MikroTik
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)
1 968 Kč
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
1 968 Kč
1 626 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
SM, 80km, 1.25G (pár).
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

MikroTik S-4554LC80D

S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm

Technické specifikace:

Kód produktu S-4554LC80D
Rychlost 1.25G
Vlnová délka 1490 / 1550, 1550 / 1490
Vid Jednovidový (SM - Single Mode)
Max. vzdálenost spoje 80km
Konektor LC
Formát SFP

Užitečné odkazy:


.
Parametry produktu
Typ vláknaSinglemode
Technologie SFP Modulu1000 Mbps
Rozhraní moduluSFP/miniGBIC
Parametry produktu
Typ vláknaSinglemode
Technologie SFP Modulu1000 Mbps
Rozhraní moduluSFP/miniGBIC

Diskuze k produktu MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)
SM, 80km, 1.25G (pár).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
1 968 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Nastavení cookies