CZK

HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

Kód: 703001Prodejní číslo: JG325B
Novinka
|
Výrobce: Hewlett - Packard
Zdarma
HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
59 729 Kč
49 362.81 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Popis
Detailní popis produktu
HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver.
Parametry produktu
Typ příslušenstvíOstatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)
Naposledy navštívené
Novinka
Zdarma
HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 TransceiverHPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
49 362.81 Kč bez DPH
59 729 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Zpracování dat
Schovat