CZK

HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver

Kód: 702999Prodejní číslo: JG661A
Novinka
|
Výrobce: Hewlett - Packard
Zdarma
HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver
169 424 Kč
140 019.83 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Popis
Detailní popis produktu
HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver.
Parametry produktu
Typ příslušenstvíOstatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)
Naposledy navštívené
Novinka
Zdarma
HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm TransceiverHPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
140 019.83 Kč bez DPH
169 424 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Zpracování dat
Schovat