DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOH

Kód: 10102003Prodejní číslo: 70291025
|
Výrobce: Solarix
Zdarma
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOH
3 578 Kč
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
3 578 Kč
2 957 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců (IČ 60 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
SXKO-DROP-2-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOH

DROP1000 kabel Solarix 2vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý cívka 500m

Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125. Balení 500m

Optický kabel Solarix SXKO-DROP-2-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů. Balení 500m.

Technické informace
Typ kabelu: drop
Typ vlákna: 9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště: Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně: bez gelový
Specifikace vlákna: G.657.A2
Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
Útlum při 1550nm: 0.20 dB/km
Průměr kabelu: 3.5 ± 0.2 mm
Hmotnost kabelu (kg/km): 12.5 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 4x D kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 7x D kabelu
.
Parametry produktu
Typ vláknaSinglemode
Typ kabeluDROP kabel
Parametry produktu
Typ vláknaSinglemode
Typ kabeluDROP kabel

Diskuze k produktu DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOH

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOH

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Zdarma
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOH
SXKO-DROP-2-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
3 578 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Nastavení cookies