Tipy na vybrané notebooky najdete zde

Čelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACK

Kód: 1030914Prodejní číslo: OPC-24SCDBK
|
Výrobce: OEM
Čelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACK
109 Kč
90 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
(3 ks)
Můžeme doručit do: 31.01.2023
Čelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACK.
Popis
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Čelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACK

Čelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACK

Spojky:

  • SC/SC single-mode duplex - najdete pod kódem 10101068 (PN: SC/SC DPX-SM)
  • SC/SC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1045714 (PN: SC/SC DPX-MM)
  • záslepka SC duplex - najdete pod kódem 1030908 (PN: ZASLOPTSC-D)
.
Parametry produktu
Typ příslušenstvíOptické vany, rozvaděče

Diskuze k produktu Čelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACK

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Čelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACK

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Čelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACKČelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACK
Čelo optické vany 24xSC duplex pro OPVANA1UN-BLACK.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
109 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě