- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS Router PRT-BE5000, 4x LAN,1x WAN, 5GHz, 1GB RAM
Kód: 151846Prodejní číslo: 90IG0AG0-MO9C10Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ASUS Router PRT-BE5000, 4x LAN,1x WAN, 5GHz, 1GB RAM
ASUS ProArt Router PRT-BE5000
Směrovač ProArt PRT-BE5000 představuje inteligentní základ sítě studia přizpůsobené potřebám tvůrců. Je navržen s ohledem na stabilitu, rychlou odezvu a náročné pracovní postupy – od přenosu velkých souborů až po spolupráci v reálném čase. Směrovač PRT-BE5000 umožňuje snadné ovládání a plynulé rozšiřování ekosystému a nabízí bezpečnost i škálovatelnost, díky nimž zůstane vaše studio připojené a vaše kreativita nebude ničím narušena.

Specifikace
| Technické parametry | |
|---|---|
| Network Standard | IPv6 IPv4 WiFi 7 (802.11be) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 4 (802.11n) IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11a |
| Rychlost přenosu dat přes WiFi | WiFi 7 (802.11be) (5 GHz): až 4320 Mb/s WiFi 7 (802.11be) (2,4 GHz): až 688 Mb/s |
| Anténa | 5*vnitřních antén (2*2,4 GHz + 3*5 GHz) |
| Vysílání / Příjem | 5 GHz 3x3 2,4 GHz 2x2 |
| Procesor | Čtyřjádrový procesor 2,0 GHz |
| Paměť | 128 MB Flash 1 GB RAM |
| Boost rychlost | Beamforming: standardní a univerzální Vysoká přenosová rychlost 4096-QAM Šířka pásma 20/40/80/160 MHz OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) |
| Provozní frekvence | 5 GHz 2,4 GHz |
| Provozní režim | Režim bezdrátového routeru Režim uzlu AiMesh |
| I/O porty | 1x 2,5G pro WAN, 1x 2,5G pro LAN, 3 x 1G LAN |
| Tlačítka | Tlačítko WPS, tlačítko reset, tlačítko napájení |
| LED indikátory | Napájení WAN LAN WiFi 2,4 GHz WiFi 5 GHz |
| Napájení | Vstup AC: 100 V~240 V (50~60 Hz) Výstup DC: 12 V s proudem max. 2 A |
| Obsah balení | PRT-BE5000 Kabel RJ-45 Napájecí adaptér Stručný návod k použití Záruční list |
| Hmotnost produktu | 503,7 g |
| Rozměry produktu | 131 x 37,5 x 200 mm |
| AiMesh | AiMesh, • Primární router AiMesh, • Uzel AiMesh |
| Rodičovská kontrola | Časové plánování, bezpečné prohlížení, přizpůsobený internetový plán |
| Zabezpečení | AiProtection, VPN, podpora WPS, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPS, Let's Encrypt, DNS-over-TLS, SSH, bezpečnostní skenování, firewall, • Maximální počet klíčových slov ve filtru firewallu: 64, • Maximální počet síťových služeb ve filtru firewallu: 32, • Maximální počet URL adres ve filtru firewallu: 64 |
| AiProtection | AiProtection, • Hodnocení zabezpečení routeru, • Blokování škodlivých webů |
| VPN | Instant Guard, VPN klient L2TP, VPN C |
| Řízení provozu | Monitorování provozu, • Monitorování provozu v reálném čase, • Monitorování kabelového provozu, • Monitorování bezdrátového provozu, Analyzátor provozu, • Období analýzy provozu: denně, týdně, měsíčně, • Historie webových stránek |
| WAN | Typ připojení k internetu: PPPoE, PPTP, L2TP, automatická IP, statická IP, DMZ, DDNS, NAT Passthrough: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay |
| LAN | DHCP server, IGMP Snooping, IPTV, ruční přiřazení IP adresy |
| Bezdrátové připojení | MU-MIMO, filtr MAC adres WiFi |
| Uživatelské rozhraní | WEB: ASUSWRT, APLIKACE: ASUS Router APP |
| Správa | Zálohování a obnovení konfigurace, diagnostické nástroje, systém zpětné vazby, systémový protokol, oznámení o připojení nového zařízení, Captcha při přihlášení, diagnostika připojení, automatická aktualizace firmwaru |
Parametry produktu
| Typ aktivního prvku | Wifi Router |
| Frekvenční pásmo (GHz) | 2,4 |
| Frekvenční pásmo (GHz) | 5 |
| Frekvenční pásmo (GHz) | 6 |
| Připojení externí antény | Ne |
| Podporované standardy | 802.11a |
| Podporované standardy | 802.11b |
| Podporované standardy | 802.11g |
| Podporované standardy | 802.11n |
| Podporované standardy | 802.11ac |
| Podporované standardy | 802.11be |
| Podporované standardy | 802.11ax |
| USB port | Ano |
| Další vlastnosti | FTP server |
| Další vlastnosti | Podpora IPv6 |
| Další vlastnosti | PoE (Power over ethernet) |
| Další vlastnosti | Rodičovská kontrola |
| Další vlastnosti | QoS (Quality of Service) |
| Další vlastnosti | Podpora Wi-Fi Mesh |
| Další vlastnosti | Firewall |
| Další vlastnosti | Podpora 5G |
| Slot na SIM kartu | Ne |
| Počet portů LAN | 3 |
| Použití | Vnitřní |
| Zabezpečení | WPA-Enterprise |
| Zabezpečení | WPA2-Enterprise |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Integrovaná |
| Počet WAN portů | 1 |
| Počet portů LAN | 3 |
| Počet WAN portů | 1 |
Parametry produktu
| Typ aktivního prvku | Wifi Router |
| Frekvenční pásmo (GHz) | 2,4 |
| Frekvenční pásmo (GHz) | 5 |
| Frekvenční pásmo (GHz) | 6 |
| Připojení externí antény | Ne |
| Podporované standardy | 802.11a |
| Podporované standardy | 802.11b |
| Podporované standardy | 802.11g |
| Podporované standardy | 802.11n |
| Podporované standardy | 802.11ac |
| Podporované standardy | 802.11be |
| Podporované standardy | 802.11ax |
| USB port | Ano |
| Další vlastnosti | FTP server |
| Další vlastnosti | Podpora IPv6 |
| Další vlastnosti | PoE (Power over ethernet) |
| Další vlastnosti | Rodičovská kontrola |
| Další vlastnosti | QoS (Quality of Service) |
| Další vlastnosti | Podpora Wi-Fi Mesh |
| Další vlastnosti | Firewall |
| Další vlastnosti | Podpora 5G |
| Slot na SIM kartu | Ne |
| Počet portů LAN | 3 |
| Použití | Vnitřní |
| Zabezpečení | WPA-Enterprise |
| Zabezpečení | WPA2-Enterprise |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Integrovaná |
| Počet WAN portů | 1 |
| Počet portů LAN | 3 |
| Počet WAN portů | 1 |
Diskuze k produktu ASUS Router PRT-BE5000, 4x LAN,1x WAN, 5GHz, 1GB RAM
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS Router PRT-BE5000, 4x LAN,1x WAN, 5GHz, 1GB RAM
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
ASUS Router PRT-BE5000, 4x LAN,1x WAN, 5GHz, 1GB RAMTyp aktivního prvku:Wifi Router; Frekvenční pásmo (GHz):2,4, 5, 6; Podporované standardy:802.11ax, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11be; Zabezpečení:WPS, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise; Typ antény:Integrovaná; USB port; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:3; Počet portů LAN:3; Počet WAN portů:1; Počet WAN portů:1.
3 689 Kč



















