Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Kód: 703225Prodejní číslo: J9151E
|
Výrobce: Hewlett Packard Enterprise
Zdarma
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
35 980 Kč
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
35 980 Kč
29 736 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců (IČ 60 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver.
Parametry produktu
Typ příslušenstvíRozšiřující moduly k aktivním prvkům
Parametry produktu
Typ příslušenstvíRozšiřující moduly k aktivním prvkům

Diskuze k produktu Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Zdarma
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverAruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
35 980 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Nastavení cookies