Víkendové tipy na vybrané notebooky najdete zde

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 5m

Kód: 10101541Prodejní číslo: DPX-50-LC/SC-OM3-5
|
Výrobce: OEM
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 5m
234 Kč
193 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
Popis
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 5m

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 5m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 5 m
.
Parametry produktu
Typ vláknaMultimode
Typ kabeluPatch kabel
Typ konektoruLC
Typ konektoruSC

Diskuze k produktu Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 5m

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 5m

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 5mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 5m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
234 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě