- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Zenbook S 16 OLED (UM5606GA-OLED066W), Ryzen AI 7 445, 16" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, White
Kód: 2910416Prodejní číslo: UM5606GA-OLED066WASUS NTB Zenbook S 16 OLED (UM5606GA-OLED066W), Ryzen AI 7 445, 16" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, White
ASUS Zenbook S16 (UM5606GA-OLED066W) je špičkový Copilot+ PC, který v sobě spojuje eleganci hliníkového šasi a vysoký výkon pro éru umělé inteligence. Ve výbavě má procesor AMD Ryzen AI 7 s integrovaným neurálním procesorem o výkonu až 50 TOPS, což vám zajistí bleskovou odezvu při náročných kreativních úlohách i každodenní práci. Vizuální zážitek zprostředkovává úchvatný 16" dotykový OLED displej s 3K rozlišením a certifikací PANTONE, který doplňuje sestava šesti reproduktorů s technologií Smart Amp. I přes svou extrémně nízkou hmotnost kolem 1,5 kg a tenký profil splňuje notebook armádní standard MIL-STD 810H, takže se na něj můžete spolehnout i při častém cestování.

Úchvatná podívaná na OLED displeji s 3K rozlišením
Vizuální podívanou si užijete na 16" dotykový OLED displeji s dechberoucím rozlišením 3K (2880 × 1800 px) a poměrem stran 16 : 10. Díky certifikaci Display HDR True Black 1000 si vychutnáte dokonalou černou a nekonečný kontrast. S bleskovou odezvou 0,2 ms a plynulou 120Hz frekvencí si užijete každý detail bez jediného záškubu. Špičkový vizuální výkon zabezpečuje moderní grafika AMD Radeon 840M.
Skvělý výkon i velkorysá paměť
Ve výbavě má notebook výkonný procesor AMD Ryzen AI 7 445, který v kombinaci s dedikovanou NPU jednotkou AMD XDNA poskytuje výkon až 50 TOPS pro úkoly spojené s umělou inteligencí. Plynulost systému zajišťuje nadstandardních 32 GB operační paměti LPDDR5X integrované přímo na desce. O vaše data se postará bleskurychlé 1TB SSD typu PCIe 4.0, které lze v budoucnu dále rozšířit.
Tenký, lehký, ale odolný
S tloušťkou těla pohybující se kolem pouhých 12 mm jde o jeden z nejtenčích 16palcových notebooků na trhu. Navzdory své tenké a lehké konstrukci však splňuje armádní standard MIL-STD 810H, takže vás nezklame ani v náročnějších podmínkách.
Bezpečné přihlášení a skvělý zvuk
Notebook je vybaven pokročilou FHD IR kamerou, která díky Windows Hello umožňuje okamžité a bezpečné přihlášení pouhým pohledem. Zvukový doprovod zajišťuje sestava šesti reproduktorů s technologií Smart Amp, která vás doslova obklopí prostorovým zvukem.
Moderní připojení
Notebook nabízí bleskové bezdrátové připojení díky standardům Wi-Fi 7 a Bluetooth 5.4. Pro periférie a rychlé přenosy dat jsou připraveny dva porty USB 4.0 s rychlostí až 40 Gb/s a doplňkový port USB 3.2. Multimediální výbavu pak uzavírá rozhraní HDMI 2.1, čtečka SD karet a kombinovaný audio 3,5mm Jack.

Klíčové vlastnosti
- Vychutnáte si dokonale plynulý obraz na 120Hz OLED panelu s jasem 500 nitů
- Úžasnou podívanou přináší dotykový displej s rozlišením 3K a certifikací PANTONE
- Využijete pokročilé funkce AI díky výkonnému NPU AMD XDNA
- Obrovská 32GB paměť RAM pro multitasking bez sekání
- Odemknete ho bezpečně pouze vy díky IR kameře s podporou Windows Hello
- Získáte maximální rychlost přenosu dat i obrazu skrz moderní porty USB 4.0
- Stabilní bezdrátové připojení k internetu zabezpečuje moderní Wi-Fi 7
- Prémiové audio se 6 reproduktory přináší pohlcující zvukový zážitek
Technické specifikace
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 7 processor 445
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Velikost obrazovky: 16,0"
Technologie obrazovky displeje: OLED
Typ displeje: Lesklý
Dotykový displej: Ano
Režim obrazovky: 3K
Rozlišení obrazovky: 2880 x 1800
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 : Ano
Bluetooth 5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
SD 4.0 card reader
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 4 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 83Wh
Popis napájení
TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Scandinavian White
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 35.36 x 24.30 x 1.19 ~ 1.29 cm (13.92" x 9.57" x 0.47" ~ 0.51")
Hmotnost (přibližná): 1,50 kg
Součást balení
Sleeve
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | MicroSD |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 4 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| SSD Kapacita (GB) | 2048 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | MicroSD |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 4 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| SSD Kapacita (GB) | 2048 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Zenbook S 16 OLED (UM5606GA-OLED066W), Ryzen AI 7 445, 16" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, White
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Zenbook S 16 OLED (UM5606GA-OLED066W), Ryzen AI 7 445, 16" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, White
ASUS NTB Zenbook S 16 OLED (UM5606GA-OLED066W), Ryzen AI 7 445, 16" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, White



















