- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED700X), Ultra 7 258V, 14" 2880 x 1800, 32GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
Kód: 2910457Prodejní číslo: UX5406SA-OLED700XASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED700X), Ultra 7 258V, 14" 2880 x 1800, 32GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED700X)
Part Number: UX5406SA-OLED700X
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Ultra 7 Processor 258V
Rychlost procesoru: 2,2 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: OLED
Typ displeje: Lesklý
Dotykový displej: Ano
Režim obrazovky: 3K
Rozlišení obrazovky: 2880 x 1800
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku: 512 GB
Typ disku: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth 5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 4 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 72Wh
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Zumaia Gray
Specifikace: Ceraluminum™ (ceramized aluminum alloy)
Rozměry: 310,3 (W) x 12,9 (D) x 214,7 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,20 kg
Součásti balení
Sleeve
Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support)
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 258V |
| Výkon CPU dle PassMark | 18925 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 17 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| HDD Kapacita (GB) | 512 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,7 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,8 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 258V |
| Výkon CPU dle PassMark | 18925 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 17 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| HDD Kapacita (GB) | 512 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,7 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,8 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED700X), Ultra 7 258V, 14" 2880 x 1800, 32GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED700X), Ultra 7 258V, 14" 2880 x 1800, 32GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED700X), Ultra 7 258V, 14" 2880 x 1800, 32GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray

















