- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED093X), Ultra 7 155H, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, IntelArc, W11 Pro, Gray
Kód: 892690Prodejní číslo: UX5406SA-OLED093XASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED093X), Ultra 7 155H, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, IntelArc, W11 Pro, Gray
ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED093X)
Part Number: UX5406SA-OLED093X
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 155H
Rychlost procesoru: 3,8 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: OLED
Typ displeje: Lesklý
Dotykový displej: Ano
Režim obrazovky: 3K
Rozlišení obrazovky: 2880 x 1800
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku: 1024 GB
Typ disku: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2: Ano
Bluetooth 5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 4 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 72Wh
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Zumaia Gray
Rozměry: 310,3 (W) x 12,9 (D) x 214,7 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,20 kg
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 155H |
| Výkon CPU dle PassMark | 24588 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| HDD Kapacita (GB) | 1024 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,9 |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 155H |
| Výkon CPU dle PassMark | 24588 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| HDD Kapacita (GB) | 1024 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,9 |
Diskuze k produktu ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED093X), Ultra 7 155H, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, IntelArc, W11 Pro, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED093X), Ultra 7 155H, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, IntelArc, W11 Pro, Gray
ASUS NTB Zenbook S 14 OLED (UX5406SA-OLED093X), Ultra 7 155H, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, IntelArc, W11 Pro, Gray
ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED118W), Ultra 7 258V, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
ASUS NTB Vivobook 16 (M1607KA-MB143), AI 5 330, 16" WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Quiet Blue
ASUS NTB Vivobook S14 (M3407KA-OLED115Z), AI 5 330, 14" WUXGA, 32GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Matte Gray















