- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook 16 (M1607KA-MB143), AI 5 330, 16" WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Quiet Blue
Kód: 2910460Prodejní číslo: M1607KA-MB143ASUS NTB Vivobook 16 (M1607KA-MB143), AI 5 330, 16" WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Quiet Blue
ASUS Vivobook 16 (M1607KA-MB143)
Part Number: M1607KA-MB143
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 5 330 Processor
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200) 16:10
Typ displeje: Glare
Jas: 300nits
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Bez operačního systému
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 3
Energie baterie: 42 Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Quiet Blue
Specifikace: Plastic
Rozměry: 35.70 x 25.06 x 1.79 ~ 1.99 cm (14.06" x 9.87" x 0.70" ~ 0.78")
Váha: 1,88 kg
Záruka
2Y Pick up/return
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
.| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | bez OS |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 5 330 |
| Výkon CPU dle PassMark | 13007 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 4 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,5 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | bez OS |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 5 330 |
| Výkon CPU dle PassMark | 13007 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 4 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,5 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook 16 (M1607KA-MB143), AI 5 330, 16" WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Quiet Blue
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook 16 (M1607KA-MB143), AI 5 330, 16" WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Quiet Blue
ASUS NTB Vivobook 16 (M1607KA-MB143), AI 5 330, 16" WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Quiet Blue
ASUS NTB Vivobook S14 (M3407KA-OLED115Z), AI 5 330, 14" WUXGA, 32GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Matte Gray




















