- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Zenbook 14 (UX3407NA-OLED174W), Snap X2Elite X2E88100, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Gray
Kód: 2910524Prodejní číslo: UX3407NA-OLED174WASUS NTB Zenbook 14 (UX3407NA-OLED174W), Snap X2Elite X2E88100, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Gray
ASUS NTB Zenbook A14 (UX3407NA-OLED174W)
Part Number: UX3407NA-OLED174W
Procesor
Výrobce procesoru: Qualcomm
Model procesoru: Snapdragon X2 Elite X2E88100
Rychlost procesoru: 4,7 GHz
Počet jader: 18
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200) OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Qualcomm Adreno GPU
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků: 3
Popis napájení
TYPE-C, 100W Ultra mini AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal TYPE-C Cable: 240W
Fyzické charakteristiky
Barva: Iceland Gray
Specifikace: Ceraluminum™ (ceramized aluminum-magnesium alloy)
Rozměry (ŠxVxH): 31.07 x 21.39 x 1.34 ~ 1.59 cm
Hmotnost (přibližná): 0,99 kg
Součásti balení
Sleeve
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Qualcomm Snapdragon |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Qualcomm Adreno |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Qualcomm Snapdragon |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Qualcomm Adreno |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Zenbook 14 (UX3407NA-OLED174W), Snap X2Elite X2E88100, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Zenbook 14 (UX3407NA-OLED174W), Snap X2Elite X2E88100, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Gray
ASUS NTB Zenbook 14 (UX3407NA-OLED174W), Snap X2Elite X2E88100, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Gray
















