- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED644W), Ultra 7 255H, 14" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, iArc, W11 Home, Ponder Blue
Kód: 2910505Prodejní číslo: UX3405CA-OLED644W_BASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED644W), Ultra 7 255H, 14" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, iArc, W11 Home, Ponder Blue
ASUS Zenbook 14 (UX3405CA-OLED644W)
Part Number: UX3405CA-OLED644W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 Processor 255H
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200) OLED
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas: 400 nits
Dotykový displej: Ano
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 75 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Ponder Blue
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm (12.30" x 8.67" x 0.59" ~ 0.59")
Váha: 1,28 kg
Záruka
2Y Pick up/ return
Obsah balení
Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support)
Sleeve
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
.| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Stylus |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 255H |
| Výkon CPU dle PassMark | 30658 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Stylus |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 255H |
| Výkon CPU dle PassMark | 30658 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED644W), Ultra 7 255H, 14" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, iArc, W11 Home, Ponder Blue
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED644W), Ultra 7 255H, 14" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, iArc, W11 Home, Ponder Blue
ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED644W), Ultra 7 255H, 14" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, iArc, W11 Home, Ponder Blue
ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607KA-OLED056WZ), AI 5 330, 16" 1920x1200, 32GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Matte Gray
ASUS NTB Vivobook S14 (M3407GA-OLED016WZ), AI 7 445, 14" WUXGA, 32GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Matte Gray
ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED011W), AI 7 445, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Matte Gray
ASUS NTB Zenbook A14 (UX3407QA-OLED180W), X1 26 100, 14" 1920x1200, 16GB, 1TB SSD, Adreno, W11 Home, Zabriskie Beige


















