- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED011W), AI 7 445, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Matte Gray
Kód: 2910472Prodejní číslo: M3607GA-OLED011WASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED011W), AI 7 445, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Matte Gray
ASUS NTB Vivobook S16 (M3607GA-OLED011W)
Part Number: M3607GA-OLED011W
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 7 445 Processor
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: FHD (1920 x 1200) OLED 16:10
Typ displeje: Glare
Jas: 300nits
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 4
Energie baterie: 70 Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Matte Grey
Specifikace: Aluminium/Plastic
Rozměry: 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm (14.06" x 9.87" x 0.63" ~ 0.70")
Váha: 1,70 kg
Záruka
2Y Pick up/return
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
.| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 7 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Výkon CPU dle PassMark | 19676 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 6 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| HDD Kapacita (GB) | 512 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,6 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 7 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Výkon CPU dle PassMark | 19676 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 6 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| HDD Kapacita (GB) | 512 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,6 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED011W), AI 7 445, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Matte Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED011W), AI 7 445, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Matte Gray
ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED011W), AI 7 445, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Matte Gray
ASUS NTB Zenbook A14 (UX3407QA-OLED180W), X1 26 100, 14" 1920x1200, 16GB, 1TB SSD, Adreno, W11 Home, Zabriskie Beige


















