- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED1527W), Ultra 5 225H, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Home, Blue
Kód: 2910451Prodejní číslo: UX3405CA-OLED1527WASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED1527W), Ultra 5 225H, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Home, Blue
ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED1527W)
Part Number: UX3405CA-OLED1527W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 Processor 225H
Rychlost procesoru: 1,7 GHz
Počet jader: 14
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ano
Jas: 400nits
Grafická karta: Intel® Arc™ Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
FHD Camera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion) E
nergie baterie: 70Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Ponder Blue
Specifikace: Aluminum
Rozměry (ŠxVxH): 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm
Hmotnost (přibližná): 1,28 kg
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
Součásti balení
Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support)
Sleeve
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 5 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 225H |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 5 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 225H |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED1527W), Ultra 5 225H, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Home, Blue
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED1527W), Ultra 5 225H, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Home, Blue
ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED1527W), Ultra 5 225H, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Home, Blue














