- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook S16 (S3607QA-OLED111WZ), Snap X X1 26 100, 16" 1920 x 1200, 32GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Silver
Kód: 2910479Prodejní číslo: S3607QA-OLED111WZASUS NTB Vivobook S16 (S3607QA-OLED111WZ), Snap X X1 26 100, 16" 1920 x 1200, 32GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Silver
ASUS NTB Vivobook S16 (S3607QA-OLED111WZ)
Part Number: S3607QA-OLED111WZ
Procesor
Výrobce procesoru: Snapdragon
Model procesoru: X X1 26 100 Processor
Rychlost procesoru: 2,97 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Jas: 300 nits
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Qualcomm® Adreno™ GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků baterie: 4
Popis napájení
Bez Napájecího Adaptéru – Použijte Type-C 65W
Fyzické charakteristiky
Barva: Cool Silver
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.70 x 25.07 x 1.59 ~ 1.79 cm
Hmotnost (přibližná): 1,74 kg
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Qualcomm Adreno |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark | 16972 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 30 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 3 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Qualcomm Adreno |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark | 16972 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 30 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 3 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook S16 (S3607QA-OLED111WZ), Snap X X1 26 100, 16" 1920 x 1200, 32GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Silver
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook S16 (S3607QA-OLED111WZ), Snap X X1 26 100, 16" 1920 x 1200, 32GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Silver
ASUS NTB Vivobook S16 (S3607QA-OLED111WZ), Snap X X1 26 100, 16" 1920 x 1200, 32GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Silver












