- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED075W), Ryzen AI 9 H 465, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Silver
Kód: 2910336Prodejní číslo: M3607GA-OLED075WASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED075W), Ryzen AI 9 H 465, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Silver
ASUS Vivobook S16 M3607 kombinuje nejmodernější technologie s elegantním minimalistickým designem a CNC opracovaným logem. Upoutá mimořádně 17,9mm tenkým profilem a obdivuhodně nízkou 1,8kg hmotností. Využijte produktivnější, inteligentnější a bezpečnější ASUS Vivobook S16 M3607 pro práci, studium nebo zábavu. Odolná celokovová konstrukce se vyznačuje maximální pevností a stabilitou. Na cestách oceníte dlouhou výdrž baterie.

Procesor AMD Ryzen s podporou AI aplikací
ASUS Vivobook S16 M3607 je vybaven špičkovým procesorem AMD Ryzen Al 9 465 s podporou umělé inteligence s 50 NPU TOPS, který zvládne i ty nejnáročnější pracovní úkoly. Má speciální NPU jednotkou a akcelerátor AMD Ryzen AI. Díky této technologii se notebook přizpůsobí vašemu způsobu práce a nabídne výkon pro zvládnutí pracovní zátěže AI aplikací.

WUXGA displej notebooku ASUS Vivobook S16 M3607
ASUS Vivobook S16 M3607 má kvalitní WUXGA (1920 × 1200) OLED displej s poměrem stran 16:10 a špičkovým jasem 300 nitů. Vyniká 89% poměrem obrazovky k tělu a tenkým rámečkem. Přináší detailní a realistický obraz s živými a přesnými barvami 95% barevného gamutu DCI-P3. Výjimečnou kvalitu displeje a sníženou únavu zraku zaručuje certifikace německým zkušebním ústavem TÜV Rheinland.

Funkce umělé inteligence notebooku ASUS Vivobook S16 M3607
Pracujte snadněji, rychleji, chytřeji a plynuleji s ASUS Copilot+ PC, který vám přináší urychlení AI výpočtů s integrovanými AI Enginy a sadu výkonných ASUS AI aplikací. Využijte efekty Windows Studia s automatickým rámováním, kreativními filtry, udržováním optimálního očního kontaktu a rozostřením nebo osvětlením portrétu. S funkcí Recall snadno získáte informace z minulých webových aktivit. Creator vytváří umělecká díla interpretací vašich obrazových nebo textových podkladů. AI StoryCube asistent je nejpraktičtější, nejpohodlnější a nejvýkonnější způsob správy digitálních zdrojů, který dokáže třídit, upravovat, spravovat a exportovat pořízené soubory.

Odolný a zabezpečený ASUS Vivobook S16 M3607
Notebook splňuje náročný vojenský standard MIL-STD 810H a prošel testovacím režimem s rozšířenými testy pro provoz v drsném prostředí. Integrovaná magnetická fyzická závěrka fotoaparátu se nasouvá přes webovou kameru a poskytuje okamžitou ochranu soukromí. Infračervená IR kamera Windows Hello umožní notebook rychle a bezpečně odemknout.

Technické specifikace
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 9 H 465
Rychlost procesoru: 2.0 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: 1920 x 1200 WUXGA OLED
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon 880M Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Cool Silver
Specifikace: Aluminium + Plastic
Rozměry: 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm (14.06" x 9.87" x 0.63" ~ 0.70")
Váha: 1.80 kg
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon 880M |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| HDD Kapacita (GB) | 1024 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon 880M |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| HDD Kapacita (GB) | 1024 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED075W), Ryzen AI 9 H 465, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Silver
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED075W), Ryzen AI 9 H 465, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Silver
ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607GA-OLED075W), Ryzen AI 9 H 465, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Silver















