- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook Go 15 (E1504TA-BQ163W), N150, 15.6" FHD, 8GB, 128GB UFS, UHD, W11 Home, Cool Silver
Kód: 2910463Prodejní číslo: E1504TA-BQ163WASUS NTB Vivobook Go 15 (E1504TA-BQ163W), N150, 15.6" FHD, 8GB, 128GB UFS, UHD, W11 Home, Cool Silver
ASUS Vivobook Go 15 (E1504TA-BQ163W)
Part Number: E1504TA-BQ163W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Processor N150
Rychlost procesoru: 0,8 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 15,6"
Rozlišení displeje: FHD (1920 x 1080) 16:9
Typ displeje: Glare
Jas: 250nits
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 128 GB
Typ SSD: UFS 2.1
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1: Ano
Bluetooth verze v5.2: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 3
Energie baterie: 42 Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 48W AC Adapter, Output: 20V DC, 2.4A, 48W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Cool Silver
Specifikace: Plastic
Rozměry: 36.03 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm (14.19" x 9.15" x 0.70" ~ 0.70")
Váha: 1,63 kg
Záruka
2Y Pick up/return
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
.| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel N150 |
| Výkon CPU dle PassMark | 5390 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 4 |
| TDP | 6 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| HDD Kapacita (GB) | 128 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 0,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 3,6 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel N150 |
| Výkon CPU dle PassMark | 5390 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 4 |
| TDP | 6 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| HDD Kapacita (GB) | 128 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 0,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 3,6 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook Go 15 (E1504TA-BQ163W), N150, 15.6" FHD, 8GB, 128GB UFS, UHD, W11 Home, Cool Silver
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook Go 15 (E1504TA-BQ163W), N150, 15.6" FHD, 8GB, 128GB UFS, UHD, W11 Home, Cool Silver
ASUS NTB Vivobook Go 15 (E1504TA-BQ163W), N150, 15.6" FHD, 8GB, 128GB UFS, UHD, W11 Home, Cool Silver


















