- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED113X), Ultra 7 258V, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
Kód: 2910313Prodejní číslo: TP3607SA-OLED113XASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED113X), Ultra 7 258V, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
SUS Vivobook 16 Flip TP3607 s 360° otočným kloubem je mimořádně všestranný notebook, který se přizpůsobí vašim potřebám a s využitím umělé inteligence zvýší vaši produktivitu. Využijte vysoký výkon procesoru Intel Core Ultra a dokonalý obraz 16" dotykového OLED displeje s jemným rozlišením.

Konvertibilní provedení ASUS Vivobook 16 Flip
ASUS VivoBook 16 Flip se přizpůsobí každé situaci. Oceníte jeho flexibilní provedení s možností pracovat v režimech notebook, tablet, stojan a stan. Zvolte režim jaký potřebujete a pracujte rychle a kreativně na ASUS Vivobook 16 Flip.

Podpora AI aplikací s procesorem Intel Core Ultra
ASUS Vivobook 16 Flip je optimalizován pro stovky aplikací využívajících umělou inteligenci díky integrované neurální NPU AI jednotce s až 47 TOPS v procesoru Intel Core Ultra. Získejte vysoký výkon při zpracování AI úloh díky rychlejším výpočetním časům a lepší optimalizaci spotřeby.

Úžasný dotykový OLED displej notebooku ASUS Vivobook 16 Flip
Šestnáctipalcový displej ASUS Lumina OLED s WUXGA rozlišením přináší výjimečně plynulé zobrazení s dokonalými barvami, hlubokou černou a ostrými detaily. Má 88% poměr obrazovky k tělu, jas 300 nitů a 95% barevný gamut DCI-P3. Dotykový panel podporuje práci s perem ASUS Pen 2.0 a má TÜV Rheinland certifikaci na nízké vyzařování modrého světla.

Komplexní rychlá konektivita a baterie s rychlonabíjením notebooku ASUS Vivobook 16 Flip
Ultrarychlý port Thunderbolt 4 podporuje přenos dat rychlostí až 40 Gb/s a umožňuje snadné nabíjení pomocí standardních USB-C nabíječek. Port USB-C 3.2 podporuje externí monitor s rozlišením až 8K. Baterie s vysokou 75Wh kapacitou poskytuje energii pro práci na celý den. Díky technologii rychlého nabíjení můžete doplnit energii na 60 % za 49 minut.

Technické specifikace
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 Processor 258V
Rychlost procesoru: 2,2 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: 3K 2880 x 1800 OLED
Typ displeje: Glare OLED
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ano
Jas: 300nits
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery
1x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Micro SD card reader
Kensington lock slot: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Podpora Stylus: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 75Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Matte Gray
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 35.50 x 24.43 x 1.69 ~ 1.74 cm (13.98" x 9.62" x 0.67" ~ 0.69")
Hmotnost (přibližná): 1,80 kg
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Dotykový displej |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 258V |
| Výkon CPU dle PassMark | 18925 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 17 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,8 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Dotykový displej |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 258V |
| Výkon CPU dle PassMark | 18925 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 17 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,8 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED113X), Ultra 7 258V, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED113X), Ultra 7 258V, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED113X), Ultra 7 258V, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray



















