- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ExpertBook BM3 (BM3606CHA-MBR7321), Ryzen 7 260, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon 780M, No OS, Gray
Kód: 4830155Prodejní číslo: BM3606CHA-MBR7321ASUS NTB ExpertBook BM3 (BM3606CHA-MBR7321), Ryzen 7 260, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon 780M, No OS, Gray
ASUS NTB ExpertBook BM3 (BM3606CHA-MBR7321)
Part Number: BM3606CHA-MBR7321
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 7 processor 260
Rychlost procesoru: 3,8 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: AMD Radeon 780M Graphics
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: LED
Typ displeje: Matný
Dotykový displej: Ne
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku: 1024 GB
Typ disku: M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth 5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
1x USB 4.0 Type-C support display / power deliver
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Software
Operační systém: Bez Operačního systému
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 4 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70Wh
Popis napájení
Bez Adaptéru – Použijte USB-C výstup 65W
Fyzické charakteristiky
Barva: Gentle Grey
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.93 x 25.35 x 1.05 ~ 1.89 cm
Hmotnost (přibližná): 1,83 kg
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | bez OS |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon 780M |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Model procesoru | AMD Ryzen 7 260 |
| Výkon CPU dle PassMark | 28199 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 35 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | bez OS |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon 780M |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Model procesoru | AMD Ryzen 7 260 |
| Výkon CPU dle PassMark | 28199 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 35 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Diskuze k produktu ASUS NTB ExpertBook BM3 (BM3606CHA-MBR7321), Ryzen 7 260, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon 780M, No OS, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ExpertBook BM3 (BM3606CHA-MBR7321), Ryzen 7 260, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon 780M, No OS, Gray
ASUS NTB ExpertBook BM3 (BM3606CHA-MBR7321), Ryzen 7 260, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon 780M, No OS, Gray

















