- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ExpertBook BM1 (BM1503CDA-R516512X), Ryzen 5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Pro, Gray
Kód: 4830132Prodejní číslo: BM1503CDA-R516512XASUS NTB ExpertBook BM1 (BM1503CDA-R516512X), Ryzen 5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Pro, Gray
ASUS představuje kompaktní a elegantní patnáctipalcový ASUS ExpertBook BM s hmotností pouhých 1,8 kg s novým designem s Gentle Grey provedením a funkcemi umělé inteligence. Kvalitní zabezpečení, účinné chlazení, odolnost na vojenské úrovni a udržitelný design jsou další přednosti notebooku ASUS ExpertBook BM BM1503.

Nanodge displej a vynikající zvuk notebooku ASUS ExpertBook BM BM1503
ASUS ExpertBook BM má 15,6" NanoEdge displejem s 87% poměrem obrazovky k tělu, jasem 300 nitů a 45% barevným pokrytím NTSC. Díky certifikaci TÜV Rheinland a antireflexnímu provedení jsou minimalizovány odrazy a výsledkem je živý obraz i ve světlém prostředí a snížená únava očí při delším používání. Výjimečnou kvalitu reprodukce poskytuje zvuková technologie Dirac. Mikrofony efektivně zajišťují čistý a vysoce kvalitní přenos vašeho hlasu.

Vysoký výkon a účinné chlazení notebooku ASUS ExpertBook BM BM1503
Spolehněte se na multitaskingový výkon šestijádrového procesoru AMD Ryzen 5 150. Vylepšený ExpertCool design chlazení s teplem směrovaným do zadní části zajišťuje optimální teplotu vnitřních komponent i při dlouhodobém používání.
Kvalitní online konference
ASUS ExpertBook BM BM1503 optimalizuje průběh online konferencí díky AI oboustrannému potlačení hluku. Při videokonferencích lze zobrazit na displeji vizitku řečníka. Funkce Vodoznak ochrání důvěrné informace sdílené na obrazovce a zabrání zneužití snímků obrazovky.

Zabezpečený a odolný ASUS ExpertBook BM BM1503
Vysokou odolnost vůči extrémním podmínkám prostředí, včetně velkých teplotních výkyvů, náhlých otřesů a silných vibrací zaručuje ASUS ExpertBook BM splněním náročného amerického vojenského standardu MIL-STD 810H. Notebook má zabezpečení pro ochranu důležitých dat od softwaru, firmwaru až po hardware. Je vybaven fyzickým štítem webové kamery pro okamžité soukromí a snímačem otisků prstů pro rychlé a bezpečné biometrické přihlášení.
Technické specifikace
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 5 processor 150
Rychlost procesoru: 3,3 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: AMD Radeon 660M Graphics
Velikost obrazovky: 15,6"
Technologie obrazovky displeje: LED
Typ displeje: Matný
Dotykový displej: Ne
Režim obrazovky: FHD
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Poměr stran: 16:9
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku: 512 GB
Typ disku: M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth 5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 3 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50Wh
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Gentle Grey
Specifikace: Plast
Rozměry (ŠxVxH): 35.95 x 23.22 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.15" x 9.14" x 0.78" ~ 0.78")
Hmotnost (přibližná): 1,81 kg
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon 660M |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon 660M |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
Diskuze k produktu ASUS NTB ExpertBook BM1 (BM1503CDA-R516512X), Ryzen 5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Pro, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ExpertBook BM1 (BM1503CDA-R516512X), Ryzen 5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Pro, Gray
ASUS NTB ExpertBook BM1 (BM1503CDA-R516512X), Ryzen 5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Pro, Gray

















