- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB Swift Go 16 (SFG16-71-588Y),i5-13420H,16"WQXGA,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,Black
Kód: 11295492Prodejní číslo: NX.KVZEC.00BACER NTB Swift Go 16 (SFG16-71-588Y),i5-13420H,16"WQXGA,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,Black
ACER NTB Swift Go 16 (SFG16-71-588Y)
Part Number: NX.KVZEC.00B
Procesor
Typ procesoru: Intel
Model procesoru: Core™ i5-13420H
Počet jader: 8
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Operační systém
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Displej/Grafika
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Velikost obrazovky: 16"
Rozlišení obrazovky: (WQXGA) 3200 x 2000
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky: OLED Glare
Technologie podsvícení: LED
Poměr stran: 16:10
Operační paměť
Velikost operační paměti: 16 GB
Typ paměti: LPDDR5 Memory On Board + N/A
Uložiště
Kapacita disku: 512 GB
Typ paměti: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Připojení a Sítě
Bluetooth verze v5.2: Ano
WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi: Ano
Rozhraní
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Výbava
QHD USB TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
Chlazení: TwinAir Cooling
Baterie
Typ: 65Wh Li-ion battery
Počet článků: 4
Napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barevné provedení: Ice Black Full Aluminium
Rozměry: 356 (W) x 242.6 (D) x 14.9 (H) mm
Hmotnost: 1.6 kg
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Linux |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 3200x2000 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Model procesoru | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark | 16955 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 45 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,1 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,6 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Linux |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 3200x2000 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Model procesoru | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark | 16955 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 45 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,1 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,6 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ACER NTB Swift Go 16 (SFG16-71-588Y),i5-13420H,16"WQXGA,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,Black
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB Swift Go 16 (SFG16-71-588Y),i5-13420H,16"WQXGA,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,Black
ACER NTB Swift Go 16 (SFG16-71-588Y),i5-13420H,16"WQXGA,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,Black














