- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB EDU Extensa 15 (EX215-57-52GH),i5-13420H,15.6" FHD,8GB,512GB SSD,UHD,W11 Pro,Silver
Kód: 11295354Prodejní číslo: NX.EJ8EC.004ACER NTB EDU Extensa 15 (EX215-57-52GH),i5-13420H,15.6" FHD,8GB,512GB SSD,UHD,W11 Pro,Silver
ACER NTB Extensa 15 (EX215-57-52GH)
Part Number: NX.EJ8EC.004
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core i5-13420H
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 15,6"
Rozlišení displeje: FHD 1920x1080
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 PCI NVMe PM4
Síť a komunikace
Wifi 6 (802.11ax): Ano
Bluetooth verze v5.1: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Pro EDU
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53 Whrs
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Pure Silver
Rozměry: 19,95 (H) x 362,9 (W) x 237,5 (D) mm
Váha: 1,80 kg
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Pro EDU |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark | 16996 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 45 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,1 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,6 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Pro EDU |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark | 16996 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 45 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,1 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,6 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ACER NTB EDU Extensa 15 (EX215-57-52GH),i5-13420H,15.6" FHD,8GB,512GB SSD,UHD,W11 Pro,Silver
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB EDU Extensa 15 (EX215-57-52GH),i5-13420H,15.6" FHD,8GB,512GB SSD,UHD,W11 Pro,Silver
ACER NTB EDU Extensa 15 (EX215-57-52GH),i5-13420H,15.6" FHD,8GB,512GB SSD,UHD,W11 Pro,Silver


















