- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB Aspire 5 (A515-57-52VK), i5-12450H,15,6" FHD,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,SteelGray
Kód: 11294329Prodejní číslo: NX.KN4EC.006ACER NTB Aspire 5 (A515-57-52VK), i5-12450H,15,6" FHD,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,SteelGray
ACER NTB Aspire 5 (A515-57-52VK)
Part Number: NX.KN4EC.006
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core i5-12450H
Rychlost procesoru: 2 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Velikost obrazovky: 15,6"
Typ obrazovky: IPS
Režim obrazovky: FHD
Technologie podsvícení: LED
Rozlišení obrazovky: 1920x1080
Poměr stran: 16:9
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB (2x8)
Technologie paměti: DDR4 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Bluetooth verze v5.2: Ano
WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi: Ano
Rozhraní/porty
HDMI: Ano
Celkový počet portů USB: 4
Počet portů USB Type-C: 1
Počet portů USB 3.2 gen 1: 3
Síť (RJ-45): Ano
3,5 mm jack: Ano
Kensington lock slot: Ano
Software
Operační systém: Eshell Linux
Výbava
HD TNR Camera with 2 Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50Wh
Maximální výdrž baterie: 7 hodin
Popis napájení
90W 3phy AC adapter PCR50%_TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray + Steel Gray Aluminium LCD cover
Hmotnost (přibližná): 1,77 kg
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Linux |
| USB počet | 4 |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 7 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core i5-12450H |
| Výkon CPU dle PassMark | 15995 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 45 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| HDD Kapacita (GB) | 1000 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,4 |
| Počet USB 3.2 | 3 |
| Počet USB 3.2 Type-C | 1 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Linux |
| USB počet | 4 |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 7 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core I5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core i5-12450H |
| Výkon CPU dle PassMark | 15995 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 45 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| HDD Kapacita (GB) | 1000 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,4 |
| Počet USB 3.2 | 3 |
| Počet USB 3.2 Type-C | 1 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ACER NTB Aspire 5 (A515-57-52VK), i5-12450H,15,6" FHD,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,SteelGray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB Aspire 5 (A515-57-52VK), i5-12450H,15,6" FHD,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,SteelGray
ACER NTB Aspire 5 (A515-57-52VK), i5-12450H,15,6" FHD,16GB,512GB SSD,Intel UHD,Linux,SteelGray
















