- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
LENOVO NTB ThinkBook 14 G7 ARP - Ryzen™ 5 7535HS,14" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,Int. AMD Radeon 660M,W11P,3Y Onsite
Kód: 8054933Prodejní číslo: 21MV0018CKPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
LENOVO NTB ThinkBook 14 G7 ARP - Ryzen™ 5 7535HS,14" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,Int. AMD Radeon 660M,W11P,3Y Onsite
Typ zařízení:Notebook; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:AMD Ryzen 5; Model procesoru:AMD Ryzen 5 7535HS; Výkon CPU dle PassMark:17669; Počet jader:14; Maximální frekvence procesoru (GHz):4.55; Frekvence procesoru (GHz):3.3; TDP:28; Model grafické karty:AMD Radeon; Velikost paměti RAM (GB):16; Úhlopříčka displeje ("):14.
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Model procesoru | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Výkon CPU dle PassMark | 17662 |
| Počet jader | 14 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,55 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Model procesoru | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Výkon CPU dle PassMark | 17662 |
| Počet jader | 14 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,55 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu LENOVO NTB ThinkBook 14 G7 ARP - Ryzen™ 5 7535HS,14" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,Int. AMD Radeon 660M,W11P,3Y Onsite
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu LENOVO NTB ThinkBook 14 G7 ARP - Ryzen™ 5 7535HS,14" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,Int. AMD Radeon 660M,W11P,3Y Onsite
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
LENOVO NTB ThinkBook 14 G7 ARP - Ryzen™ 5 7535HS,14" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,Int. AMD Radeon 660M,W11P,3Y OnsiteTyp zařízení:Notebook; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:AMD Ryzen 5; Model procesoru:A
21 890 Kč















