- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP PC Elite Tower 800 G9 i7-14700,1x16GB,1TB NVMe,WiFi+BT, 2xDP+1xHDMI+USB-C,kl. a myš,MCR,550Wpla,Win11Pro
Kód: 1519397Prodejní číslo: 99B17ET#BCMHP PC Elite Tower 800 G9 i7-14700,1x16GB,1TB NVMe,WiFi+BT, 2xDP+1xHDMI+USB-C,kl. a myš,MCR,550Wpla,Win11Pro
HP Elite Tower 800 G9 (99B17ET), černá
Získejte profesionální podporu vašeho podnikání a zvládněte každý den o něco více s moderní pracovní stanicí HP Elite Tower 800 G9. Ta přináší dokonale vyladěný výkon jednotlivých komponentů pro perfektní odezvu a rychlost profesionálních aplikací, vysokou spolehlivost a v neposlední řadě i elegantní šrafovaný design skříně formátu Tower, který se bude dokonale hodit do pracovního prostředí moderních kanceláří.

Rychlé načtení operačního systému i maximálně plynulá práce ve všech aplikacích pak nebudou problém s SSD NVMe úložištěm o kapacitě 1 024 GB, pracujícím přes rozhraní PCIe s možností dalšího rozšíření o HDD disky díky volným 3,5" pozicím. Snadné je rovněž i přidání například dedikované grafické karty s přítomností volného slotu PCI Express 4.0 ×16.
S počítačem je dodávaný operační systém Windows 11 Pro, takže jej stačí vybalit z krabice, připojit potřebné kabely a ihned začít instalovat vaše pracovní aplikace. Součástí balení je i sada USB klávesnice s českým rozmístěním kláves HP Slim 320 a myši HP 128.
- Vysoký výkon zásluhou dvacetijádrového procesoru Intel® Core™ i7-14700
- SSD úložiště s kapacitou 1 024 GB umožní svižný chod systému i programů
- 16 GB operační paměti DDR5
- Skříň v provedení Tower s průmyslovým designem a přehledně členěným předním panelem
- 2× USB-C, 7× USB 3.2, 3× USB 2.0 porty pro pohodlné připojení všech periferií
- Snadné připojení 4K monitorů přes univerzální rozhraní HDMI 1.4b a 2× DisplayPort 1.4
- Předinstalovaný systém Windows 11 Pro
Využijte solidní aplikační výkon moderního 20jádrového procesoru
20 rychlých jader se špičkovým výkonem a vysokou maximální frekvencí až 5,4 GHz. Moderní procesor Intel® Core™ i7-14700 z rodiny procesorů Raptor Lake bez obtíží zvládne celodenní práci v náročných výpočetních programech, ale rovněž se skvěle hodí i pro multitasking v rámci klasického kancelářského nasazení. Pyšnit se může podporou virtualizace VT-x i instrukčními sadami Intel SSE4.1, Intel SSE4.2 a Intel AVX2.

Ještě lepší multitasking na 3 obrazovkách
Pracujte s dlouhými tabulkami, provádějte opravy textových souborů nebo upravujte fotografie, zatímco budete mít zobrazen originál na druhém displeji. Větší pracovní plocha se vždy hodí, a vy jí nyní budete mít vždy dostatek s možností připojení až 3 displejů přes rozhraní HDMI 1.4b, a 2× DisplayPort 1.4a. Multitaskingu tak bude určitě učiněno zadost.

Pracujte v bezpečí před hrozbami
Spolehněte se na dlouhodobé zkušenosti firmy HP ve vztahu ke kyberbezpečnosti a spolehněte se na řešení Wolf Security pro firmy. To zajišťuje odolnou a neustále aktivní ochranu vašeho hardwaru, která se navíc v čase vyvíjí, aby držela krok s celou řadou moderních hrozeb, jež mohou napadat jednotlivé části vašeho počítače – od BIOSu až po internetový prohlížeč. A v případě, že by se přeci jen třeba vinou uživatele podařilo škodlivému kódu projít, počítač bude důkladně chráněn nástrojem HP Sure Start Gen 7, který automaticky obnoví systém BIOS, původně zničený malwarovými útoky, rootkity a dalšími hrozbami.

Rozšířené možnosti připojení do kanceláře i na doma
Počítač HP Elite Tower 800 G9 byl vytvořen tak, aby se přizpůsobil na míru požadavkům vaší domácnosti i podnikání. Nabízí proto hned 12 portů typu USB (2× USB-C, 7× USB 3.2 a 3× USB 2.0), takže připojení myší, klávesnic, skenerů, tiskáren, fotoaparátů a dalších zařízení bude naprostá hračka. Připojení monitorů o rozlišení až 4K zvládnou digitální rozhraní HDMI 1.4b a DisplayPort 1.4a.

Technické specifikace:
Procesor, operační systém a paměť
- Instalovaný operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
- Procesor: Intel® Core™ i7-14700 (až 5,40 GHz, 33 MB cache, 20 jader), architektura Raptor Lake
- Čipová sada: Intel® Q670
- Základní deska: Solitaire
- Operační paměť: 16 GB DDR5 4800 MHz (1 × 16 GB)
- Počet paměťových slotů: 4 DIMM
- Maximální kapacita paměti: možnost rozšíření až na 128 GB
Pevné disky a mechaniky
- Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe 4x4 NVMe TLC
- Optická jednotka: neobsahuje
- Čtečka paměťových karet: Secure Digital (SD, SDHC, SDXC)
- Pozice pro interní jednotky: 2× M.2 SSD 2280 (1× obsazená)
- Další pozice: 2× 3,5" (volná)
Funkce systému
- Grafická karta: Intel® UHD 770
- Zvuk: integrovaná zvuková karta Realtek ALC3252
- Reproduktor: interní 2W mono reproduktor
- Síťové rozhraní: integrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
- Bezdrátové připojení: Intel® WiFi 7 BE200 (2x2) s Bluetooth 5.4
Porty a konektory
- 1× USB-C 3.2 Gen 2x2 (přenosová rychlost až 20 Gb/s)
- 1× USB-C 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost až 10 Gb/s)
- 4× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost až 10 Gb/s)
- 3× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost až 5 Gb/s)
- 3× USB 2.0
- 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
- 1× zvukový vstup/výstup (line in/out)
- 1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory
- 2× DisplayPort 1.4
- 1× HDMI 1.4
- 1× USB-C s podporou DisplayPort 1.4
Rozšiřující sloty
- 1× PCI Express 4.0 x16
- 1× PCI Express 3.0 x16 (zapojený jako x4)
- 2× PCI Express 3.0 x1
- 2× M.2 2280 PCIe Gen 4x4 pro SSD disk (1× obsazený)
- 1× Flex IO port (obsazený)
Vstupní zařízení
- Klávesnice: USB klávesnice HP 320K
- Myš: USB myš HP 128
Konstrukce a rozměry
- Provedení: Tower
- Rozměry (š × h × v): 33,7 × 30,8 × 15,5 cm
- Hmotnost: 6,2 kg
Napájení
- Napájecí zdroj: 550 W s účinností až 90%
| Provedení počítače | Tower |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Řada procesorů | Intel Core I7 |
| Typ disku | SSD |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 |
| Rozhraní | HDMI |
| Výbava PC | Čtečka karet |
| Výbava PC | Wi-Fi |
| Výbava PC | BlueTooth |
| Výbava PC | Klávesnice + myš |
| Obsazené/celkem sloty RAM | 1/4 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Model procesoru | Intel Core i7-14700 |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Typ sestavy | Kancelářsky |
| Výkon CPU dle PassMark | 40644 |
| Počet jader | 14 |
| TDP | 65 |
| Výkon zdroje (W) | 550 |
| HDD Kapacita (GB) | 1000 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,5 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,8 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 5 |
| Počet USB-C | 1 |
| Provedení počítače | Tower |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Řada procesorů | Intel Core I7 |
| Typ disku | SSD |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 |
| Rozhraní | HDMI |
| Výbava PC | Čtečka karet |
| Výbava PC | Wi-Fi |
| Výbava PC | BlueTooth |
| Výbava PC | Klávesnice + myš |
| Obsazené/celkem sloty RAM | 1/4 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Model procesoru | Intel Core i7-14700 |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Typ sestavy | Kancelářsky |
| Výkon CPU dle PassMark | 40644 |
| Počet jader | 14 |
| TDP | 65 |
| Výkon zdroje (W) | 550 |
| HDD Kapacita (GB) | 1000 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,5 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,8 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 5 |
| Počet USB-C | 1 |
Diskuze k produktu HP PC Elite Tower 800 G9 i7-14700,1x16GB,1TB NVMe,WiFi+BT, 2xDP+1xHDMI+USB-C,kl. a myš,MCR,550Wpla,Win11Pro
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP PC Elite Tower 800 G9 i7-14700,1x16GB,1TB NVMe,WiFi+BT, 2xDP+1xHDMI+USB-C,kl. a myš,MCR,550Wpla,Win11Pro
HP PC Elite Tower 800 G9 i7-14700,1x16GB,1TB NVMe,WiFi+BT, 2xDP+1xHDMI+USB-C,kl. a myš,MCR,550Wpla,Win11Pro
























