- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 400cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1541184Prodejní číslo: GO27Q24Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 400cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
GIGABYTE GO27Q24
Herní monitor GIGABYTE GO27Q24 s úhlopříčkou 27" a QHD rozlišením nabízí bezkonkurenční vizuální zážitek díky QD-OLED panelu s dokonalou černou a 240Hz obnovovací frekvencí. Extrémně nízká odezva 0,03 ms a podpora HDR zajišťují špičkovou ostrost a živé barvy, zatímco ergonomický stojan s funkcí pivot zvyšuje komfort a efektivitu. Ideální volba pro náročné hráče hledající absolutní špičku na trhu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | OLED |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99% |
| Jas | 400 cm/m2 |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 32 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x USB-C 1x USB 2.0 1x 3.5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR VESA montáž Pivot Flicker - Free Redukce modrého světla AMD FreeSync |
| Nastavitelnost | |
| Naklánění | -5° ~ +21° |
| Otáčení | +/-15° |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Pivot | -0° ~ +90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 611.6 x 511 x 197.4 mm |
| Váha | 4.9 kg |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Povrchová úprava displeje | Antireflexní |
| Rozlišení displeje | 2560x1440 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Výbava | VESA montáž |
| Výbava | Pivot |
| Výbava | Nastavitelná výška |
| Výbava | HDR |
| Výbava | FreeSync |
| Výbava | Výškově stavitelný |
| Výbava | Redukce blikání (flicker-free) |
| Výbava | Redukce modrého světla |
| VESA rozměry | 100x100 |
| DP verze | 1.4 |
| Typ panelu | OLED |
| Použití | Herní |
| Rozhraní vstup | USB |
| Rozhraní vstup | DP |
| Rozhraní vstup | HDMI |
| Rozhraní vstup | USB-C |
| Rozhraní výstup | 3,5 mm Jack |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| USB verze | 2.0 |
| Vlastnost | Rovný |
| USB-C počet | 1 |
| Barevná hloubka (bit) | 10 |
| USB počet | 2 |
| HDMI počet | 2 |
| DP počet | 1 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Úhlopříčka displeje (") | 27 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 240 |
| Kontrast:1 | 1500000 |
| Doba odezvy (ms) | 0,03 |
| Hmotnost (kg) | 4,9 |
| Jas (cd/m2) | 400 |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Povrchová úprava displeje | Antireflexní |
| Rozlišení displeje | 2560x1440 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Výbava | VESA montáž |
| Výbava | Pivot |
| Výbava | Nastavitelná výška |
| Výbava | HDR |
| Výbava | FreeSync |
| Výbava | Výškově stavitelný |
| Výbava | Redukce blikání (flicker-free) |
| Výbava | Redukce modrého světla |
| VESA rozměry | 100x100 |
| DP verze | 1.4 |
| Typ panelu | OLED |
| Použití | Herní |
| Rozhraní vstup | USB |
| Rozhraní vstup | DP |
| Rozhraní vstup | HDMI |
| Rozhraní vstup | USB-C |
| Rozhraní výstup | 3,5 mm Jack |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| USB verze | 2.0 |
| Vlastnost | Rovný |
| USB-C počet | 1 |
| Barevná hloubka (bit) | 10 |
| USB počet | 2 |
| HDMI počet | 2 |
| DP počet | 1 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Úhlopříčka displeje (") | 27 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 240 |
| Kontrast:1 | 1500000 |
| Doba odezvy (ms) | 0,03 |
| Hmotnost (kg) | 4,9 |
| Jas (cd/m2) | 400 |
Diskuze k produktu GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 400cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 400cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 400cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDPPoužití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, USB-C, USB; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4.
9 600 Kč

















