Výhodné víkendové slevy na rozbalené zboží. Více najdete zde
CZK

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

Kód: 176139Prodejní číslo: DMC-515SC/E
|
Výrobce: D-Link
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km
3 654 Kč
3 019.83 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
Popis
Detailní popis produktu
DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího adaptéru - konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak)

- vzdálenost až 15 km
.
Parametry produktu
Technologie konvertoruFast Ethernet 10/100Mbps
Naposledy navštívené
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmD-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
3 019.83 Kč bez DPH
3 654 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Zpracování dat
Schovat