- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
BAZAR - LYNX Challenger Ryzen 7 5700X 32GB 1T SSD NVMe RTX 4070 12G W11 Home - opravený
Kód: 10463238Prodejní číslo: 10463008BAZAR - LYNX Challenger Ryzen 7 5700X 32GB 1T SSD NVMe RTX 4070 12G W11 Home - opravený
Opravený/použitý počítač LYNX po uznané reklamaci, funkční se zárukou 24 měsíců a platnou licencí WIN11 HOME
v konfiguraci mohlo dojít ke změně jednotlivých komponent v rámci reklamačího procesu (výměna komponent za stejnou nebo lepší, různí výrobci )
Herní PC připravené na vaše výzvy.
Zvládejte onlinovky s vysokým FPS a herní pecky s vysokými detaily bez lagů na počítači v atraktivním designu. Sestava stvořená i pro řadu dalších činností, užijte si naplno multimediální zábavu, pracujte a studujte bez problémů.
Přehled specifikace
Základní deska Asus B550M-A WIFI II
Procesor AMD Ryzen 7 5700X
Chladič Endorfy Fera 5 ARGB
Grafická karta RTX 4070 12G OC
Paměti RAM Kingston FURY Beast 32 GB (dva 16 GB moduly)
Uložiště SSD Kingston NVMe s kapacitou 1 TB
Zdroj Gigabyte P650B 650W
Skříň Endorfy Signum 300 ARGB
Operační systém Windows 11 Home
Záruka 3 roky
Klíčové vlastnosti sestavy
Základem sestavy je deska s čipovou sadou B550 osazená 8jádrovým procesorem AMD Ryzen 7 5700X, který disponuje technologií HyperThreading pro plynulejší multitasking, pracující na frekvenci 3.4 GHz, nebo až 4.6 GHz s technologií turbo. Paměti RAM značky Kingston jsou pro sestavy LYNX standardem, v této sestavě se jedná o paměti s kapacitou 32 GB DDR4 (2x 16 GB). Plynulý obrazový výstup je zajištěný grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 4070, která disponuje 12GB paměti GDDR6. V této sestavě nebrzdí ani uložiště je zde SSD disk 1 TB M.2 PCIe NVMe pro veškerá potřebná data a software. Dostatečné napájení zajištuje 650W zdroj. Sestava je dodávaná včetně nového operačního systému Windows 11 Home.
Záruka
S novou sestavou LYNX dostaneš i nadstandardní záruku prodlouženou na 3 roky. Za své sestavy ručíme a každá závada, která není zapříčiněna tebou a objeví se v prvních 3 letech je záruční. Prodloužená záruka není nijak zpoplatněna. Servis ti případně vyřeší našich více než 100 servisních středisek nebo můžeš o servis požádat svého prodejce. Oprava je obvykle vyřízena do 5 pracovních dní.
.
| Provedení počítače | Midi-Tower |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Typ disku | SSD |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 4070 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | LAN |
| Výbava PC | Wi-Fi |
| Obsazené/celkem sloty RAM | 2/4 |
| Typ paměti | DDR4 DIMM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Typ sestavy | Herní |
| Výkon zdroje (W) | 650 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 12 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 2.0 | 2 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| Provedení počítače | Midi-Tower |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Typ disku | SSD |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 4070 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | LAN |
| Výbava PC | Wi-Fi |
| Obsazené/celkem sloty RAM | 2/4 |
| Typ paměti | DDR4 DIMM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Typ sestavy | Herní |
| Výkon zdroje (W) | 650 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 12 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 2.0 | 2 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 2 |
Diskuze k produktu BAZAR - LYNX Challenger Ryzen 7 5700X 32GB 1T SSD NVMe RTX 4070 12G W11 Home - opravený
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu BAZAR - LYNX Challenger Ryzen 7 5700X 32GB 1T SSD NVMe RTX 4070 12G W11 Home - opravený
BAZAR - LYNX Challenger Ryzen 7 5700X 32GB 1T SSD NVMe RTX 4070 12G W11 Home - opravený
NTB HP OmniBook 3 AI PC 16-bu0002ncx, Ultra 5-225U, 16" 1920x1200 IPS, 16GB DDR5, SSD 512GB, Win 11, 2Y Onsite,GamePass















