- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
BAZAR LENOVO NTB ThinkBook 16 G8 IAL - Ultra 5 225U,16" WUXGA IPS,16GB,1TSSD,PRO - rozbaleno, neorig. krabice
Kód: 8055979Prodejní číslo: 21SK008CCK//BAZARBazar
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
BAZAR LENOVO NTB ThinkBook 16 G8 IAL - Ultra 5 225U,16" WUXGA IPS,16GB,1TSSD,PRO - rozbaleno, neorig. krabice
Typ zařízení:Notebook; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core 5; Model procesoru:Intel Core Ultra 5 225U; Výkon CPU dle PassMark:17904; Počet jader:10; Maximální frekvence procesoru (GHz):4.9; Frekvence procesoru (GHz):3.3; TDP:65; Model grafické karty:Intel® Graphics; Velikost paměti RAM (GB):16; Typ panelu:IPS.
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Úhlopříčka obrazovky | 16" |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Povrchová úprava displaye | Matný |
| Řada procesorů | Intel Core 5 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 225U |
| Výkon CPU dle PassMark | 17867 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 65 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,9 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Úhlopříčka obrazovky | 16" |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Povrchová úprava displaye | Matný |
| Řada procesorů | Intel Core 5 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 225U |
| Výkon CPU dle PassMark | 17867 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 65 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,9 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu BAZAR LENOVO NTB ThinkBook 16 G8 IAL - Ultra 5 225U,16" WUXGA IPS,16GB,1TSSD,PRO - rozbaleno, neorig. krabice
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu BAZAR LENOVO NTB ThinkBook 16 G8 IAL - Ultra 5 225U,16" WUXGA IPS,16GB,1TSSD,PRO - rozbaleno, neorig. krabice
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Bazar
Doprava zdarma
BAZAR LENOVO NTB ThinkBook 16 G8 IAL - Ultra 5 225U,16" WUXGA IPS,16GB,1TSSD,PRO - rozbaleno, neorig. krabiceTyp zařízení:Notebook; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core 5; Model procesoru
18 490 Kč















