- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Zenbook 16 (UX3607OA-OLED013W), Snap X2 Elite X2E94100, 16" 2880 x 1800, 48GB, 1TB SSD, Adreno, W11 Home, Beige
Kód: 2910341Prodejní číslo: UX3607OA-OLED013WASUS NTB Zenbook 16 (UX3607OA-OLED013W), Snap X2 Elite X2E94100, 16" 2880 x 1800, 48GB, 1TB SSD, Adreno, W11 Home, Beige
ASUS NTB Zenbook 16 (UX3607OA-OLED013W)
Part Number: UX3607OA-OLED013W
Procesor
Výrobce procesoru: Snapdragon
Model procesoru: X2 Elite Extreme X2E94100
Rychlost procesoru: 4,7 GHz
Počet jader: 18
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: 3K (2880 x 1800) OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Jas: 500 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Qualcomm® Adreno™ GPU
Paměť
Standardní paměť: 48 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
SD 4.0 card reader
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků: 3
Popis napájení
TYPE-C, 130W AC Adapter, Output: 20V DC, 6.5A, 130W, Input:100~240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Zabriskie Beige
Materiál: Ceraluminum (ceramized aluminum-magnesium alloy)
Rozměry (ŠxVxH): 35.35 x 24.24 x 1.38 ~ 1.65 cm
Hmotnost (přibližná): 1,20 kg
Záruka
2Y Pick up/return
Součásti balení
Sleeve
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Qualcomm Snapdragon |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Qualcomm Adreno |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 48 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 120 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Qualcomm Snapdragon |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Qualcomm Adreno |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 48 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 120 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
Diskuze k produktu ASUS NTB Zenbook 16 (UX3607OA-OLED013W), Snap X2 Elite X2E94100, 16" 2880 x 1800, 48GB, 1TB SSD, Adreno, W11 Home, Beige
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Zenbook 16 (UX3607OA-OLED013W), Snap X2 Elite X2E94100, 16" 2880 x 1800, 48GB, 1TB SSD, Adreno, W11 Home, Beige
ASUS NTB Zenbook 16 (UX3607OA-OLED013W), Snap X2 Elite X2E94100, 16" 2880 x 1800, 48GB, 1TB SSD, Adreno, W11 Home, Beige

















