- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook 18 (M1807GA-S8022W), Ryzen AI 5 430, 18" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Blue
Kód: 2910343Prodejní číslo: M1807GA-S8022WASUS NTB Vivobook 18 (M1807GA-S8022W), Ryzen AI 5 430, 18" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Blue
ASUS NTB Vivobook 18 (M1807GA-S8022W)
Part Number: M1807GA-S8022W
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 5 processor 430
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18,0"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200)
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare IPS
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Quiet blue
Rozměry: 40.25 x 27.45 x 1.86 ~ 1.99 cm (15.85" x 10.81" x 0.73" ~ 0.78")
Váha: 2,60 kg
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
.| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 2.6 - 3 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 18 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 144 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 2.6 - 3 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 18 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 144 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook 18 (M1807GA-S8022W), Ryzen AI 5 430, 18" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Blue
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook 18 (M1807GA-S8022W), Ryzen AI 5 430, 18" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Blue
ASUS NTB Vivobook 18 (M1807GA-S8022W), Ryzen AI 5 430, 18" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, Blue

















