- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED098W), Core Ultra 7 256V, 16" 1920 x 1200, 16GB, 1TB SSD, Arc, W11 Home, Gray
Kód: 2910513Prodejní číslo: TP3607SA-OLED098WASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED098W), Core Ultra 7 256V, 16" 1920 x 1200, 16GB, 1TB SSD, Arc, W11 Home, Gray
ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED098W)
Part Number: TP3607SA-OLED098W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 Processor 256V
Rychlost procesoru: 2,2 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ano
Jas: 300nits
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 20Gbps)
1x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Micro SD card reader
Kensington lock slot: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 75Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Matte Gray
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.50 x 24.43 x 1.69 ~ 1.74 cm (13.98" x 9.62" x 0.67" ~ 0.69")
Hmotnost (přibližná): 1,80 kg
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Dotykový displej |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 256V |
| Výkon CPU dle PassMark | 19572 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 17 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,8 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Dotykový displej |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 256V |
| Výkon CPU dle PassMark | 19572 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 17 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,8 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 300 |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED098W), Core Ultra 7 256V, 16" 1920 x 1200, 16GB, 1TB SSD, Arc, W11 Home, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED098W), Core Ultra 7 256V, 16" 1920 x 1200, 16GB, 1TB SSD, Arc, W11 Home, Gray
ASUS NTB Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED098W), Core Ultra 7 256V, 16" 1920 x 1200, 16GB, 1TB SSD, Arc, W11 Home, Gray





















