- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Vivobook 15 (M1502NAQ-BQ137W), Ryzen5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Blue
Kód: 2910347Prodejní číslo: M1502NAQ-BQ137WASUS NTB Vivobook 15 (M1502NAQ-BQ137W), Ryzen5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Blue
Všestranný, lehký a elegantní ASUS Vivobook 15 M1502
Nechte se okouzlit ASUS klasikou. Všestranný ASUS Vivobook 15 M1502 je jedním z nejmenších 15palcových notebooků na světě. S celkovou hmotností pouhých 1,7 kg se jedná o lehce přenosný počítač, který vás určitě zaujme i elegantním modrým provedením.

Pracujte efektivně s notebookem ASUS Vivobook 15 M1502
S vysokým výkonem procesoru AMD Ryzen 5 150 splníte svoje úkoly rychle a efektivně. Aplikace nainstalované na SSD disku se spouštějí okamžitě a mají krátké doby odezvy. Ergonomická robustní konstrukce klávesnice z jednoho kusu a 1,4 mm zdvihem poskytne pohodlí při práci.

Dokonalý obraz pro práci i zábavu
Displej NanoEdge s úzkými rámečky a 178° širokými pozorovacími úhly poskytuje ASUS Vivobook 15 obrovskou plochu obrazovky s úžasným 85% poměrem obrazovky k tělu. Full HD panel má antireflexní úpravu, která omezuje nežádoucí odlesky a odrazy, takže se můžete skutečně soustředit na to, co je před vámi.

ASUS Vivobook M1502 - připojte vše, co je třeba
K notebooku ASUS Vivobook 15 M1502 bez problémů a snadno připojíte všechny vaše periferie, displeje a projektory. Notebook je vybaven reverzibilním portem USB-C a také porty USB 3.2 a USB 2.0, výstupem HDMI a čtečkou paměťových karet.
Technické specifikace:
Procesor
- Výrobce: AMD
- Model: Ryzen™ 5 150
- Frekvence: 3,3 GHz
- Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
- Úhlopříčka displeje: 15,6"
- Rozlišení: Full HD (1920 × 1080)
- Typ panelu: Glare IPS
- Poměr stran: 16:9
- Jas: 250 nits
- Obnovovací frekvence: 60 Hz
- Dotykový displej: Ne
- Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Paměť
- Kapacita: 16 GB
- Typ: DDR5
Úložiště
- Kapacita SSD: 512 GB
- Typ: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
- Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual Band 2×2
- Bluetooth: verze 5.4
Rozhraní a porty
- 1× USB 2.0 Type-A (až 480 Mbps)
- 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A (až 5 Gbps)
- 1× USB 3.2 Gen 1 Type-C (až 5 Gbps)
- 1× USB 3.2 Gen 1 Type-C s podporou Power Delivery
- 1× HDMI 1.4
- 1× 3.5 mm Combo Audio Jack
- Kensington Lock: Ne
Software
- Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
- Webkamera: Ano
- Numerická klávesnice: Ano
- Podsvícení klávesnice: Ano
- Touchpad: Ano
- TPM: Ano
- Čtečka otisků prstů: Ne
- Čtečka paměťových karet: Ne
- Optická mechanika: Ne
Baterie
- Typ: Lithium-iontová (Li-Ion)
- Kapacita: 42 Wh
- Počet článků: 3
Napájení
- Adaptér: USB-C (TYPE-C)
- Výkon: 68 W
- Výstup: 20 V DC, 3.4 A
- Vstup: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Fyzické vlastnosti
- Barva: Quiet Blue
- Rozměry: 35,97 × 23,25 × 1,99 cm
- Hmotnost: cca 1,70 kg
Obsah balení
- Notebook
- Napájecí adaptér
- Wired Optical Mouse (USB)
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet článků baterie | 3 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet článků baterie | 3 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Vivobook 15 (M1502NAQ-BQ137W), Ryzen5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Blue
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Vivobook 15 (M1502NAQ-BQ137W), Ryzen5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Blue
ASUS NTB Vivobook 15 (M1502NAQ-BQ137W), Ryzen5 150, 15.6" 1920 x 1080, 16GB, 512GB SSD, Radeon, W11 Home, Blue



















