- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB TUF Gaming A14 (FA401GM-RG010), AI 9 465, 14" 2.5K, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5060, No OS, Jaeger Gray
Kód: 2910510Prodejní číslo: FA401GM-RG010ASUS NTB TUF Gaming A14 (FA401GM-RG010), AI 9 465, 14" 2.5K, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5060, No OS, Jaeger Gray
ASUS TUF Gaming A14 (FA401GM-RG010)
Part Number: FA401GM-RG010
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 9 465 Processor
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: 2.5K (2560 x 1600, WQXGA)
Typ displeje: Glare
Jas: 400nits
Obnovovací frekvence: 165Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / G-SYNC (data speed up to 10Gbps)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x card reader (microSD) (UHS-II, 312MB/s)
HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Bez operačního systému
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 4
Energie baterie: 73 Whrs
Popis napájení
Rectangle Conn, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Jaeger Gray
Rozměry: 31.1 x 22.7 x 1.69 ~ 1.99 cm (12.24" x 8.94" x 0.67" ~ 0.78")
Váha: 1,46 kg
Záruka
2Y
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | bez OS |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5060 |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | MicroSD |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| HDD Kapacita (GB) | 1024 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | bez OS |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5060 |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | MicroSD |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| HDD Kapacita (GB) | 1024 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
Diskuze k produktu ASUS NTB TUF Gaming A14 (FA401GM-RG010), AI 9 465, 14" 2.5K, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5060, No OS, Jaeger Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB TUF Gaming A14 (FA401GM-RG010), AI 9 465, 14" 2.5K, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5060, No OS, Jaeger Gray
ASUS NTB TUF Gaming A14 (FA401GM-RG010), AI 9 465, 14" 2.5K, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5060, No OS, Jaeger Gray




















