- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LR-NEBULA002W), Ultra9 275HX, 18" 2560x1600, 32GB, 1TB SSD, RTX 5070, W11 Home, Eclipse Gray
Kód: 2910558Prodejní číslo: G815LR-NEBULA002W_BASUS NTB ROG Strix G18 (G815LR-NEBULA002W), Ultra9 275HX, 18" 2560x1600, 32GB, 1TB SSD, RTX 5070, W11 Home, Eclipse Gray
ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LR-NEBULA002W)
Part Number: G815LR-NEBULA002W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 Processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 240Hz
Dotykový displej: Ne
Jas: 500nits
Barevný gamut: 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x 2.5G LAN port
2x Thunderbolt 5 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps)
3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3,5mm Jack
Kensington lock slot: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
RGB podsvícení: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 90Whrs
Popis napájení
Rectangle Conn, 280W AC Adapter, Output: 20V DC, 14A, 280W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Eclipse Gray
Rozměry: 39.9 x 29.8 x 2.35 ~ 3.20 cm (15.71" x 11.73" x 0.93" ~ 1.26")
Hmotnost (přibližná): 3,20 kg
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 55876 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 24 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 18 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 240 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 12 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,7 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,4 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Herní |
| Jas (cd/m2) | 500 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 55876 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 24 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 18 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 240 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 12 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,7 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,4 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Herní |
| Jas (cd/m2) | 500 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LR-NEBULA002W), Ultra9 275HX, 18" 2560x1600, 32GB, 1TB SSD, RTX 5070, W11 Home, Eclipse Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LR-NEBULA002W), Ultra9 275HX, 18" 2560x1600, 32GB, 1TB SSD, RTX 5070, W11 Home, Eclipse Gray
ASUS NTB ROG Strix G18 (G815LR-NEBULA002W), Ultra9 275HX, 18" 2560x1600, 32GB, 1TB SSD, RTX 5070, W11 Home, Eclipse Gray


















