- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ROG Strix G16 (G614PR-RV081W), R9 8940HX, 16" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5070 Ti, W11 Home, Gray
Kód: 2910508Prodejní číslo: G614PR-RV081WASUS NTB ROG Strix G16 (G614PR-RV081W), R9 8940HX, 16" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5070 Ti, W11 Home, Gray
ASUS ROG Strix G16 (G614PR-RV081W)
Part Number: G614PR-RV081W
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 9 8940HX Processor
Rychlost procesoru: 2,4 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: FHD+ (1920 x 1200, WUXGA)
Typ displeje: Glare
Jas: 300nits
Obnovovací frekvence: 165Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x RJ45 LAN port
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / G-SYNC (data speed up to 40Gbps)
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 40Gbps)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne, numberpad na touchpadu
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 4
Energie baterie: 90 Whrs
Popis napájení
o6.0, 280W AC Adapter, Output: 20V DC, 14A, 280W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Eclipse Gray
Rozměry: 35.4 x 26.4 x 2.26 ~ 3.04 cm (13.94" x 10.39" x 0.89" ~ 1.20")
Váha: 2,50 kg
Záruka
2Y Pick up/return
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 50276 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,3 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 50276 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,3 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB ROG Strix G16 (G614PR-RV081W), R9 8940HX, 16" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5070 Ti, W11 Home, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ROG Strix G16 (G614PR-RV081W), R9 8940HX, 16" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5070 Ti, W11 Home, Gray
ASUS NTB ROG Strix G16 (G614PR-RV081W), R9 8940HX, 16" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5070 Ti, W11 Home, Gray
ASUS NTB TUF Gaming A18 (FA808UH-S8092), R7 260, 18" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon 780M+RTX 5050, No OS, Jaeger Gray



















