- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ExpertBook PM3 (PM3606CHA-MB0215), R7 8840HS, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon 780M, No OS, Misty Grey
Kód: 4830150Prodejní číslo: PM3606CHA-MB0215ASUS NTB ExpertBook PM3 (PM3606CHA-MB0215), R7 8840HS, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon 780M, No OS, Misty Grey
ASUS ExpertBook PM3 (PM3606CHA-MB0215)
Part Number: PM3606CHA-MB0215
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 7 8840HS Processor
Rychlost procesoru: 3,3 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200)
Typ displeje: Glare
Jas: 300nits
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon 780M
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
1x USB 4.0 Type-C support display / power deliver
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Bez operačního systému
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 3
Energie baterie: 50 Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Misty Grey
Rozměry: 35.93 x 25.35 x 1.05 ~ 1.90 cm (14.15" x 9.98" x 0.41" ~ 0.75")
Váha: 1,75 kg
Záruka
2Y Pick up/return
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | bez OS |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon 780M |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Výkon CPU dle PassMark | 24839 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | bez OS |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon 780M |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Výkon CPU dle PassMark | 24839 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB ExpertBook PM3 (PM3606CHA-MB0215), R7 8840HS, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon 780M, No OS, Misty Grey
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ExpertBook PM3 (PM3606CHA-MB0215), R7 8840HS, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon 780M, No OS, Misty Grey
ASUS NTB ExpertBook PM3 (PM3606CHA-MB0215), R7 8840HS, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, Radeon 780M, No OS, Misty Grey














