- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ExpertBook P5 (P5605CAA-CU7321X), Ultra 7 365H, 16" 2560 x 1600, 32GB, 1TB SSD, Intel, W11 Pro, Gray
Kód: 4830128Prodejní číslo: P5605CAA-CU7321XASUS NTB ExpertBook P5 (P5605CAA-CU7321X), Ultra 7 365H, 16" 2560 x 1600, 32GB, 1TB SSD, Intel, W11 Pro, Gray
ASUS NTB ExpertBook P560 (P5605CAA-CU7321X)
Part Number: P5605CAA-CU7321X
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 356H
Rychlost procesoru: 1,9 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600
Typ displeje: Matný
Poměr stran: 16:9
Obnovovací frekvence: 144Hz
Dotykový displej: Ne
Jas: 400nits
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 2280 NVMe™ PCIe® 5.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, support display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 63Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal (Adapter+power cord)
Fyzické charakteristiky
Barva: Misty Grey
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.84 x 25.39 x 1.00 ~ 1.80 cm
Hmotnost (přibližná): 1,69 kg
.
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 144 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 144 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB ExpertBook P5 (P5605CAA-CU7321X), Ultra 7 365H, 16" 2560 x 1600, 32GB, 1TB SSD, Intel, W11 Pro, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ExpertBook P5 (P5605CAA-CU7321X), Ultra 7 365H, 16" 2560 x 1600, 32GB, 1TB SSD, Intel, W11 Pro, Gray
ASUS NTB ExpertBook P5 (P5605CAA-CU7321X), Ultra 7 365H, 16" 2560 x 1600, 32GB, 1TB SSD, Intel, W11 Pro, Gray














